مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تولید کنندگان سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

تاریخچه زئولیتتولید کنندگان سنگ زئولیت کلینوپتیلولیتتقسیم بندی انواع سنگ زئولیتخرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت صادراتی از مجموعه بازرگانی مفید

تاریخچه زئولیت

در سال ۱۷۵۶، بارون A.F Cronstedt ، یکی از کانی‌شناسان سوئدی، زئولیت‌ها را به‌عنوان گروه جدیدی از کانی‌ها شناسایی کرد. نام زئولیت از کلمات یونانی “zein” و “lithos” به معنای سنگ‌های جوشان گرفته شده است، زیرا کانی‌ها در هنگام داغ‌شدن تحت‌فشار می‌افتادند. قبل از کشف شابازیت، زئولیت‌ها موردتوجه قرار نگرفته بودند. زئولیت‌ها، آلومینوسیلیکات‌های بلوری و هیدراته فلزات قلیایی و قلیایی خاکی، به‌ویژه سدیم، کلسیم، منیزیم، استرانسیم و باریم هستند. بر اساس شبکه سه‌بعدی چهاروجهی SiO4 ، شبکه بلوری زئولیت‌ها استوار است و تمام چهار اکسیژن با چهار وجهی‌های مجاور به اشتراک گذاشته می‌شوند. درون این ساختار، کاتیون‌های قلیایی و قلیایی خاکی به طور ضعیف نگه داشته شده و می‌توانند با کاتیون‌های دیگر یا آب مولکولی تبادل شوند. بیشتر زئولیت‌ها بدون تغییر در حجم می‌توانند آبدار یا آبزدا شوند.

تولید کنندگان سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت

تولید کنندگان سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت صادراتی سعی می‌کنند که این محصول رابه دلیل خواص فراوان آن به نقاطی که کشاورزی رونق فراوان دارد به خاطر کیفیت بیشتر محصول صادر می کنند .

همچنین برای نقاطی که خاک آن حاصلخیز نمی باشد برای تقویت وحاصلخیز نمودن خاک وجلو گیری از آفت های کشاورزی کاربرد بسیار بسیار فروانی دارد که این محصول را جزو نمونه ترین محصولات تقویت خاک به شمار می رود خرید سنگ زئولیت به دلیل کاربرد فراوان دارای اهمیت فراوان می باشد.

تقسیم بندی انواع سنگ زئولیت

تقسیم بندی انواع سنگ زئولیت که برای خاک کشاورزی بسیار مهم و مفید است. این سنگ ها که کاملاً پودر می شود و و به وسیله سیلاب ها و باد با خاک مخلوط می شود باعث می شود که در هنگام آبیاری زمین آب را کاملاً جذب نموده و به گیاه برساند.

همچنین این سنگ دارای ریز مغذی هایی است که باعث رشد فراوان گیاه و حاصلخیز شدن خاک می ‌شود به همین دلیل این سنگ ها را خریداری نموده با خاک کشاورزی مخلوط می‌کنند تا خواص اعجاب انگیز آن را مشاهده نمایند.

تقسیم بندی زئولیت براساس اندازه و روزنه های آن وهمچنین ترکیبات شیمیایی آن می باشدوهمچنین میزان ترکیبات آلومینیوم وسیلیکات آن تقسیم می شودکه علاوه بر استفاده ی آن در صنعت کشاورزی در ماشین لباسشویی وانواع ماشین ظرفشویی به خاطر خاصیت جذب آب آن استفاده می شود.

این سنگ باعث می شود که رطوبت حاصل از لباسهای آلوده راو همچنین رطوبت ظرفها کاملا گرفته شود و از رشد هر گونه قارچ و باکتری جلوگیری می کندکه از آن در انواع آکواریوم نیر استفاده می شودکه باعث می شود آب لجن کمتری به خود بگیرد وشفاف باشد زیرا این سنگها با جذب زیاد باعث می شوند که لجنها از آب گرفته شود.

همچنین برای از بین بردن انواع حشرات در طویله ها واز بین بردن رطوبت وقارچ بسیار موثر بوده وباعث شده که این سنگ بسیار حائز اهمیت قرار بگیرد.

خرید سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت صادراتی از مجموعه بازرگانی مفید

خرید انواع زئولیت کلینوپتیلولیت صادراتی از مهمترین محصولات به شمار می آید که در ازمایشگاههای کنترل کیفی قدرت جذب میزان آلومینوم وسیلیکات آن را اندازه گرفته و براساس تقاضای مصرف کنندگان به بازار عرضه می گردد.

برای خرید سنگ می ‌توانیم آن را از فروشگاههای معتبر به صورت حضوری خریداری نماییم و همچنین می توانیم این این نوع سنگ را که زئولیت کلینوپتیلو لیت نام دارد را از سایت های معتبر که شناخته شده هستند به صورت انلاین سفارش دهیم تا کالایی با کیفیت مرغوب تهیه نماییم ومورد استفاده قراردهیم.

این محصول از نمونه محصولاتی می باشد که به صورت عمده وکلی به فروش می رسد واین باعث شده که کشور ما یکی از قطب های صادر کنننده ی این محصول گرانبها باشد.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120697642

شماره ثابت: 02128420163

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@zeolitea.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید