مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش کلی زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با فرمول شمیایی زئولیت ایرانی کلینوپتیلولیتکاربرد زئولیت کلینوپتیلولیت در تصفیه آبویژگی های یک زئولیت کلینوپتیلولیت درجه یکتوضیحاتی تکمیلی درباره زئولیت کلینوپتیلولیتتوزیع انبوه زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانی  زئولیت کلینوپتیلولیت بهترین گزینه برای جذب مواد ناخالص در خوراک دامعمده فروشی زئولیتخرید مستقیم زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانیقیمت عمده زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانینکاتی در مورد زئولیت کلینوپتیلولیت

 

فروش کلی زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانی در اکثر نمایندگی‌های موجود در شهرها نیز انجام می شود.

زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانی از جمله مواد معدنی می باشد که از آلومینوسیلیکات ها ساخته شده است.

کاربرد تجاری سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت استفاده از آن به عنوان جاذب سطحی می باشد.

دیگر کاربرد سنگ زئولیت ایرانی استفاده گسترده از آن در تصفیه آب ها، به عنوان کاتالیزور و هم چنین برای تهیه مواد پیشرفته می باشد.

از جمله مهم ترین استفاده های زئولیت ایرانی کلینوپتیلولیت در تولید پاک کننده های لباس است.

رنگ اکثر زئولیت های معدنی ایرانی سفید و یا بی رنگ می باشد.

برخی از آن ها هم به دلیل برخورداری از مقدار اندکی آهن ، به رنگ زرد کم رنگ و یا قهوه ای مایل به قرمز می باشند.

با توجه به خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاصی که زئولیت های طبیعی دارا هستند، در صنعت کشاورزی و باغبانی نیز سودمند بوده و کاربرد دارند.

تکنولوژی های وابسته به زئولیت ها در کشاورزی و باغبانی شامل آزاد سازی تدریجی کودها، زئوپونیک و اصلاح و بهبود خاک است.

با توجه به خشکسالی و مشکل کمبود آب در ایران، استفاده از کود های همراه با زئولیت در ایران رو به افزایش است.

زئولیت ها باتوجه به خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوتی که دارند قیمت هاو کاربردهای متفاوتی هم دارند.

بهترین نوع زئولیت ،زئولیت کلینو پتیلولیت است که قیمت زئولیت کلینوپتیلولیت با توجه به کیفیت آن نسبت به بقیه زئولیت ها گران تر است.

فروش کلی زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانی

آشنایی با فرمول شمیایی زئولیت ایرانی کلینوپتیلولیت

 

زئولیت ایرانی کلینوپتیلولیت به صورت عمده و در نمونه های متنوع، موارد مصرف مختلف، بسته بندیهای ۳۰کیلویی و یا فله ای نیز عرضه و به فروش می رسد.

محصولات زئولیت ایرانی از سنگی با نام زئولیت و در ۹ نمونه متفاوت در طبیعت ایران یافت می شوند.

در صنایع کشاورزی، تصفیه آب، دامداری و مواد شوینده نیز کاربرد دارند.

از آنجایی که تمامی محصولات معدنی زئولیت کاربرد بسیار وسیعی  دارند، فروشگاه های بسیاری هم اقدام به عرضه آن ها کرده اند.

خرید تمامی انواع زئولیت از جمله زئولیت کلینوپتیلولیت در فروشگاه های آنلاین، در ابعاد مصرفی حداقلی تا عمده امکان پذیر است.

علاوه بر آن، خرید اینترنتی زئولیت با روش فروش آنلاین زئولیت ، در فروشگاه های محصولات کشاورزی یا فروشندگان لوازم نگهداری دام و طیور رایج است.

کاربرد زئولیت کلینوپتیلولیت در تصفیه آب

صنعت تصفیه آب دائما در حال پیدایش روش های جدید و بهبود یافته برای تصفیه فاضلاب ها و آب های آشامیدنی می باشد.

یکی از روش های کارآمد و دوستدار محیط زیست، استفاده از زئولیت طبیعی در تصفیه آب می باشد.

ایران از جمله کشورهایی است که در زمینه موهبت های الهی بسیار غنی می باشد.

از جمله این نعمات ذخایر نفت و معادن بزرگ و غنی هم چون زئولیت معدنی در کشور می باشد.

سنگ معدنی زئولیت کلینوپتیلولیت در ۹ مدل مختلف در طبیعت یافت می شود.

تعداد زیادی از شرکت ها با برخورداری از مجوز خاص اقدام به صادرات زئولیت به کشورهای خوزه خلیج فارس و خاورمیانه می کنند.

انواع مختلف زئولیت ها در حوزه های مختلف کارایی دارند و از همین رو متقاضی بسیاری برای آن وجود دارد.

عرضه آن به صورت تخصصی و معمولا با منوی تکمیل از تمامی انواع زئولیت های رایج، در اختیار شرکت های صاحب نام و دارای مجوز است.

برای شناخت بهتر محصولات زئولیت می توانید کمی در اینترنت جستجو کرده و اطلاعات کسب کنید.

برخی از کارخانه های تولیدی مشاورانی را برای خود قرار داده اند تا مشتریان را در داشتن خریدی مطمئن و مناسب راهنمایی کنند.

 

ویژگی های یک زئولیت کلینوپتیلولیت درجه یک

ویژگی های یک زئولیت کلینوپتیلولیت درجه یک

 

قیمت پودر زئولیت کلینوپتیلولیت باتوجه به کیفیت بالای این نوع نسبت به انواع زئولیت ها و دامنه وسیع کاربرد آن، اعم از کشاورزی، دامپروری، صنایع هسته ای، پرورش ماهی، تصفیه آب و … از قیمت بیش تری برخوردار است؛ همچنین از آنجا که زئولیت های تولید داخل با خلوص ۹۵٪ بهترین زئولیت جهان است از نوسان قیمت نسبی برخوردار است، البته قیمت جهانی زئولیت هم از این قائده مستثنی نیست و گاها با نوسان قیمت مواجه می شود. برای بررسی دقیق و مشورت گرفتن از متخصصان این امر میتوان با مراجعه به سایت زئولیت و فروش گاه های معتبرمستقیم یا آنلاین، از قیمت روز و مناسب ترین زئولیت برای کار پیشنهادی بهره منده شد.

به طور کلی در در بازار فروش زئولیت، کلینوپتیلولیت ها عموما در بسته بندی های یک کیلویی و با قیمتی بین ۵۷۰ هزار تومان تا ۷۲۰ هزار تومان عرضه می شوند. این محصولات قابلیت ارسال به داخل یا خارج کشور را از جانب شرکت های فروشنده دارا است . با توجه به مقصد ارسال و نوع زئولیت ها قیمت‌ها به صورت متغیر هستند.

توضیحاتی تکمیلی درباره زئولیت کلینوپتیلولیت

از آنجا که زئولیت ها انواع گوناگونی دارند و هر مورد با توجه به خواص فیزیکی مخصوص خود (فاصله بین بلورها، ظرفیت تبادل یونی، ظرفیت جاذب بودن و…) باهم متفاوت هستند، خواص و کاربردهای مختلفی هم دارند. به طور کلی از کار برد های زئولیت می توان مختصرا به این موارد اشاره کرد: در صنعت کشاورزی از زئولیت ها به عنوان ماده جاذب و حافظ رطوبت در زراعت، افزایش دهنده تبادلات کاتیونی و حاصلخیزی و کنترل کننده بو استفاده می شود. همچنین از این ماده به عنوان مواد افزودنی خوراک دام، در گلخانه پرورش گل ها، مکمل برای درخت و درختچه، اصلاح چمن، محوطه سازی و احداث جنگل، در سیستم های آبکش ، تصفیه آمونیاک استخر ماهی و آبزیان و … بهره جویی میکنند.

یکی دیگر از انواع زئولیت در منازل مسکونی به عنوان بوگیر، کنترل کننده بو و رطوبت حیوانات خانگی (بستر حیوانات خانگی مثل سگ، گربه و خرگوش) به کار می‌رود. ازدیگر کاربردهای زئولیت استفاده در زمینه صنعتی است، که به عنوان جاذب نفت (و مشتقات آن) و جداساز گازها کاربرد دارد. ازاین محصول حتی در حوزه انرژی هسته ای (در سایت بازسازی) استفاده می شود همچنین در راکتور ها و مدیریت زباله های اتمی مورد استفاده است.

زئولیت ها علاوه بر کاربرد های نام برده شده در حیطه محیط زیست ( جذب فلزات سنگین ، به عنوان جذب کننده آلودگی های نفتی ) و بالاخص حیطه تصفیه آب ( حذف فلزات سنگین، پاکسازی استخر های شنا و حذف آمونیاک موجود در لجن و…) نیز کاربرد دارند. علاوه بر موارد نام برده شده از این محصول در تولید محصولات دیگر از جمله شوینده های قوی، یا کاتالیزورهای شیمیایی استفاده می شود.

توزیع انبوه زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانی

توزیع انبوه زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانی معادن صادرات زئولیت کلینوپتیلولیت داخلی با توجه به غنی بودن خاک ایران تعداد زیادی دارند، بعضی از این معادن در اصفهان، سمنان ، مشهد و دیگر شهرهای ایران واقع هستند که سنگ زئولیت را به صورت مستقیم از معادن استخراج می کنند.

بجز انواع زئولیت مصنوعی که در کارخانه ها تولید و روانه بازار می شوند دیگر انواع زئولیت کلینوپتیلولیت باکیفیت از معادن استخراج می شوند و اگر به صورت سنگ معدنی زئولیت فروخته نشوند، به کارخانه های مربوطه ارسال می شوند، برای مثال کارخانه زئولیت سمنان این سنگ ها را با روش های فیزیکی و شیمایی به پودر یا مایع تبدیل میکند و این محصولات پس از بسته بندی روانه بازار می شوند.

در معادن تولید زئولیت کلینوپتیلولیت، این محصول به صورت عمده استخراج می شود و با توجه به خلوص محصول استخراج شده و نوع آن به صورت خام یا فراوری شده به فروش می رسد. از معادن تولیدی در ایران حدود ۱۰ نوع از زئولیت ها در ابعاد وسیع برداشت می شوند و انواع دیگر آن با پراکندگی بیش تر و حجم کم تر در طبیعت قابل بهره برداری هستند.

در بعضی از کشورهای پیشرفته مانند چین که از وسعت جغرافیایی و تکنولوژی های پشرویی برخوردار است معادن زئولیت چندانی وجود ندارد ولی در عوض این کشور و بعضی کشورهای مشابه اقدام به تولید زئولیت مصنوعی میکنند که البته کاربرد و خواص متفاوتی نسبت به زئولیت های طبیعی دارد.

  زئولیت کلینوپتیلولیت بهترین گزینه برای جذب مواد ناخالص در خوراک دام

همانطور که اشاره کردیم، زئولیت کلینوپتیلولیت یک نوع زئولیت است که معمولاً به عنوان جاذب مواد ناخالص در خوراک دام استفاده می‌شود. این جاذب از ساختار پیچیده و متراکم خود برای جذب ذراتی از نوع خاصی استفاده می‌کند که با روش‌های دیگر به سختی قابل جذب است. طبق تجربیات گذشته، استفاده از زئولیت کلینوپتیلولیت به عنوان جاذب در خوراک دام مزایای فراوانی دارد.

یکی از مزایای استفاده از زئولیت کلینوپتیلولیت، بهبود کیفیت و سلامت دام است. با جذب مواد ناخالص در خوراک دام، بهبود عملکرد گوارشی دام و کاهش مشکلات گوارشی مانند اسهال و یا یبوست را دنبال می‌کند. همچنین، با جذب مواد ناخالص، رشد بهتر و تناسب اندامی مناسب دام حفظ می‌شود.

استفاده از زئولیت کلینوپتیلولیت در خوراک دام، به عنوان یک جاذب موثر، هزینه‌های بهداشتی و درمانی را به شدت کاهش می‌دهد. با کاهش احتمال بروز بیماری‌های دامی، تلفات ناشی از این بیماری‌ها بسیار کاهش می‌یابد و در نتیجه هزینه‌های مربوط به درمان و پیگیری این بیماری‌ها نیز کاهش می‌یابد.

بنابراین، با توجه به مزایای فراوانی که استفاده از زئولیت کلینوپتیلولیت در خوراک دام دارد، می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای جذب مواد ناخالص در خوراک دام شناخت.

عمده فروشی زئولیت

عمده فروشی زئولیت در ایران غالبا توسط صاحبین معدن استخراج زئولیت و بدون واسطه انجام می شود، به طبع آن این نوع خرید عمده بدون واسطه از قیمت کمتری برخوردار است حال آنکه کیفیت در هر دو روش عرضه یکسان است (با واسطه و بدون واسطه)؛ به عنوان نمونه از مراکز فروش زئولیت در ایران می توان به فروش زئولیت سمنان ، فروش زئولیت اصفهان ، و فروش زئولیت تهران اشاره کرد. این محصول بعد از فراوری به صورت پودر یا مایع ولی در فروش عمده بدون واسطه غالبا به صورت سنگ عرضه می شود.

توزیع زئولیت کلینوپتیلولیت در بازارهای داخلی بسار پر رونق است. از آنجا که این محصولات تولید داخل هستند خرید آن ها به صورت عمده و بسته بندی مقدور است. پخش و توزیع این محصولات به بازار مصرف گاهاً از معادن تا فروشگاه های خارج کشور ادامه دارد، در این بازار وسیع فروش انواع زئولیت استخراج شده، فراوری شده یا با فروش زئولیت مصنوعی در جریان است.

از آنجا که زئولیت ها کاربرد های وسیعی دارند و درصنایع پیشرفته همچون هسته ای هم استفاده می شوند بازاز مصرف رو به افزایشی دارند به این ترتیب فروش عمده این محصول از کشورهای تولید کننده به بازار مصرف در حال رشد جهانی هر روز بیش تر می شود. عرضه عمده زئولیت های مصنوعی به بازار جهانی عمدتا از جانب کشورهای هند و چین انجام می شود اما بهترین کیفیت و غنی ترین معادن مربوط به ایران با زئولیت های دارای خلوص ۹۵ درصد و طبیعتی غنی است.

خرید مستقیم زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانی

بهترین زئولیت کلینوپتیلولیت ارزان از مواد اولیه ای به همین عنوان، شامل ۹ نوع زئولیت سهل الوصول و انواع دیگری است که به راحتی در طبیعت پیدا نمی شوند، از تمامی انواع زئولیت محصولاتی تحت عنوان زئولیت کشاورزی، زئولیت آکواریوم، زئولیت کود معدنی و… در جهت کنترل آلودگی، جذب کردن سموم آب و به عنوان فعال شیمیایی (کاتالیزور) و … استفاده می شوند.

به طور کلی زئولیت در سه نوع مایع، سنگ و پودر عرضه می شود. با توجه به نوع زئولیت (مثلا کلینوپتیلولیت) در زمینه های مختلف و محصولات با موارد استفاده متفاوت، کاربرد دارند. علاوه بر ماده خام اولیه زئولیت که در کارخانه ها تغییر شکل میدهد و روانه بازار می شود از این محصول در صنایع مختلف جهت تولید محصولی دیگر مثلا شوینده های بهداشتی استفاده می شود.

درخواست دریافت این محصول با کاربردهای متنوعی که دارد توسط کشور هایی که از معادن زئولیت محروم هستند رو به افزایش است؛ به جز زئولیت های مصنوعی که در کارخانه های تولید می شوند و اکسیژن آب را کم میکنند و میتوانند پوشش گیاهی یک منطقه آبی را به طور کامل از بین ببرند انواع دیگر زئولیت از جمله کلینوپتیلولیت ها باید از معادن زئولیت استخراج شوند و با تغییرات فیزیکی و شیمیایی برای کاربردی که مورد نظر مشتریان است، آماده شوند.

آماده سازی زئولیت کلینوپتیلولیت جهت مصارف مختلف در کارخانه ها انجام می شود و بعد از ایجاد شکل فیزیکی مناسب (سنگ، مایع و پودر) از این محصولات در زمینه های مختلفی استفاده می شود. برای مثال استفاده از زئولیت کلینوپتیلولیت در زمینه کشاورزی جهت غنی سازی خاک با اضافه کردن این ماده به خاک با نسبت مشخص و با توجه به نیاز خاک انجام می شود.

استفاده از این محصول برای تصفیه آب به صورت مایع و با نسبت ۳ گرم بر لیتر صورت می گیرد، همچنین از این محصول به صورت پودری در غذای دام به جهت کنترل بو و آلودگی استفاده می شود. زئولیت های درشت تر در کف آکواریوم ها، با اندازه های متوسط در آب های سنگین راکتورها و … استفاده می شوند.

قیمت عمده زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانی

قیمت عمده زئولیت کلینوپتیلولیت ایرانی زئولیت کلینوپتیلولیت با کیفیت ترین نوع زئولیت و دارای بزرگترین دامنه کاربرد بین انواع آن است. به طبع این موضوع این نوع از زئولیت از قیمت بالاتری هم برخوردار است. قیمت دقیق هر کیلوگرم زئولیت در هر روز با جستجو در فروش گاه های آنلاین قابل بررسی است اما به طور عمده هر کیلوگرم از زئولیت کلینوپتیلونیت به صورت پوردی با قیمت ۷۲۰ هزار تومان در بازار مصرف عرضه می شود.

زئولیت کلینوپتیلولیت مصارف مختلفی در حوزه های کشاورزی و نگهداری دام و طیور و همچنین پرورش شیلات دارد. این محصول با توجه به درصد بالای گوگرد، پتاسیم، منیزیم، سیلیسیم، کلسیم، مس، فسفر، سدیم و… که دارد مکمل خوبی برای خاک کشاورزی، غذای دام و طیور و مکمل کود (برای جلوگیری از ایجاد مسمومیت) می باشد. علاوه بر استفاده به عنوان مکمل، این محصول از اثرات اکولوژیکی مناسبی برخوردار است و تاثیرات مثبتی بر کاهش آلودگی محیط زیست و کاهش توانایی آلودگی پذیری در خاک کشاورزی و آب های تحت الارضی می گذارد. فروشنده زئولیت کلینوپتیلولیت در این سایت حضور دارد. فرمول زئولیت کلینوپتیلولیت بسیار آسان است.

زئولیت کلینوپتیلولیت یک فعال شیمیایی است از این رو مس تواند مواد سمی خاک را جذب کند و این سموم را در خود نگه دارد. این پروسه در آب نیز اجرا می شود. استفاده از این نوع زئولیت در حوزه کشاورزی و تصفیه آب فقط بخشی از کاربرد وسیع این محصول در صنایع رو به گسترش داخلی است. عرضه زئولیت کلینوپتیلولیت در این سایت انجام می شود.

نکاتی در مورد زئولیت کلینوپتیلولیت

به طور کلی هرچه زئولیت کلینوپتیلولیت دارای درصد تخلخل متوسط، توانایی جذب شیمیای بالا، زهکشی خوب، ثبات شیمیایی هنگام تغییر pH محیط و … را دارا باشد از بازار مصرف بیش تر و توانایی بهتری جهت فعالیت های شیمیایی به عنوان جاذب یا کاتالیزور برخوردار است. قدرت جذب آمونیوم در این نوع از زئولیت ها در دامپروری (به عنوان مکمل غذایی حیوان و کم کننده آمونیوم دفع شونده) و تصفیه آب و خاک بررسی می شود.

اگر از این ماده در خاک های کشاورزی برای جلوگیری از ورود آمونیم به آب های تحت الارضی استفاده شود تقریبا تمام آمونیوم اضافی جذب زئولیت ها می شود. با توجه به قیمت این محصولات می‌توان گفت زئولیت ها ارزان ترین جاذب های شیمیایی برای تمامی سموم از جمله آمونیوم هستند. زئولیت‌ها دارای بازدهی و قدرت جذب بالایینیز هستند. جهت سفارش زئولیت کلینوپتیلولیت تماس بگیرید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120697642

شماره ثابت: 02128420163

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@zeolitea.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید