مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز خرید زئولیت دامی درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید...

زئولیت چیست؟نقش زئولیت خوراک دام و طیور در تغذیه

 

مجموعه ی بازرگانی مفید، با سابقه طولانی در زمینه فروش زئولیت دامی، به عنوان بهترین مرکز خرید زئولیت دامی در کشور می باشد. این مجموعه زئولیت دامی را مستقیما از درب کارخانه برای خریداران ارسال می کند. به دلیل حذف واسطه ها، و در نظر گرفتن سود کم، قیمت زئولیت دامی عرضه شده در این مجموعه، تفاوت زیادی با مراکز دیگر خواهد داشت.

چنان چه قصد خرید زئولیت دامی را دارید؛ می توانید از قسمت مشاوره و فروش، با کارشناس فروش مجموعه ارتباط برقرار کنید.

زئولیت دامی که در این مجموعه به فروش می رود، تاثیرات زیادی در پرروش دام ها دارد و در نهایت سود زیادی عاید دامدار ها خواهد شد.

لازم است هنگام خرید زئولیت دامی، چند نکته را در نظر بگیرید. توجه به کیفیت و خلوص زئولیت دامی از مهم ترین موارد خرید زئولیت می باشد. چرا که رابطه مستقیمی در ارتباط با پرورش دام دارد.

مجموعه بازرگانی مفید، در طول چندین سال فعالیت، همواره در تلاش بوده تا زئولیت دامی را با قیمت پایین تر از مراکز دیگر، با همان کیفیت بالا در اختیار مشتری قرار دهد.

زئولیت چیست؟

در کل زئولیت یک ماده معدنی است. زئولیت ساختاری بلوری و سه بعدی دارد. دارای حفره های ریز و یکنواخت می باشد. این حفره ها موجب شده اند تا زئولیت بتواند، آب و رطوبت موجود را در خود نگهداری کند. به همین علت زئولیت را یک جاذب می نامند. اما این فقط یکی از کاربرد زئولیت ها می باشد.

زئولیت خواص فیزیکی و شیمیایی زیادی دارد. و هر کدام از این خواص موجب شده تا زئولیت یک کاربرد ویژه ای داشته باشد. زئولیت در کشاورزی، پزشکی، صنایع نفت و گاز و …. مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از زئولیت در دامداری ها، به عنوان خوراک دام و استفاده در بستر آن ها فقط قسمتی از کاربرد زئولیت ها می باشد. البته استفاده از زئولیت در خوراک طیور و حوضچه های پرورش ماهی نیز رواج دارد و به کار می رود.

زئولیت ها بر اساس خواص فیزیکی و شیمیایی به دو دسته تقسیم می شوند. زئولیت طبیعی و مصنوعی. زئولیتی که در دامداری ها و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد؛ زئولیت طبیعی می باشد.

اندازه منفذ  و بلور از جمله تفاوت هایی است که این دو دسته زئولیت با یکدیگر دارند.

 

نقش زئولیت خوراک دام و طیور در تغذیه

زئولیت تاثیرات زیادی در پرورش دام ها برجای می گذارد. میزان مصرف زئولیت برای هر دام باید با دستور پزشک، تعیین شود. مقدار زئولیت مصرفی برای دام های نشخوارکننده، دام های شیری و گوساله ها و …. متفاوت خواهد بود.

وجود زئولیت در خوراک دام موجب می شود تا گاز هاز امونیاک جذب زئولیت شوند و داخل شکمبه های دام جمع نگردد. همین عامل از مسمومیت دام جلوگیری می کند.

استفاده از زئولیت دامی، موجب افزایش وزن گاوهای پرواری می گردد. برای افزایش چربی و پروتئین گاوهای شیرده نیز مفید می باشد.

زئولیت دامی موجب می شود که هضم غذای دام ها به خوبی انجام گیرد. و از بروز مشکلات و بیماری هایی مانند اسهال جلوگیری می کند. زئولیت دامی موجب افزایش بازدهی مواد خوراکی در دام های در حال رشد بوده و میزان سمیت فلزات سنگین را کاهش می دهد.برای کنترل اخلالات هضمی هم مناسب می باشد. زئولیت خوراک دامی منجر به تولید مدفوعی خشک و بدون بو می شود. در نتیجه کود تولید شده برای استفاده در کشاورزی نیز اثرات مثبت زیادی خواهد داشت.

می توان برای از بین بردن بو در بستر دام ها و جذب رطوبت نیز از زئولیت استفاده کرد.

این بخشی از تاثیرات زئولیت در دامداری ها بود. می توان زئولیت را در مرغداری ها نیز استفاده کرد. استفاده از زئولیت خوراک طیور نیز منجر به افزایش تولید تخم مرغ، بهبود پای مرغ گوشتی، بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ و از همه مهم تر، سبب افزایش وزن مرغ و طیور می گردد.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120697642

شماره ثابت: 02128420163

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@zeolitea.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید