مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت زئولیت خوراک دام در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

زئولیت طبیعی در خوراک دامتاثیرات استفاده از زئولیت در خوراک دام:صادرات انواع زئولیت به کشور های همسایه

 

قیمت زئولیت خوراک دام در مراکز مختلف، متفاوت خواهد بود. مراکز فروش برای قیمت این محصول عوامل مختلفی را دخالت می دهند. اگر قصد خرید زئولیت خوراک دام دارید؛ مراکز معتبر را انتخاب نمایید. تا ضمن دریافت محصولی با کیفیت، قیمت مناسبی را هم پرداخت نمایید.

زئولیت خوراک دام با کیفیت بالا که می تواند تاثیرات مثبتی را بر جای بگذارد، در مجموعه ی مفید قابل عرضه می باشد. درست است که زئولیت در خوراک دام تاثیرات بالایی دارد، اما استفاده از زئولیت بی کیفیت هم می تواند تاثیرات عکسی را بر جای بگذارد.

مجموعه ی مفید چندین سال است که در زمینه فروش انواع زئولیت و مواد معدنی فعالیت داشته و محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به فروش می رساند. دلیل ان فروش مستقیم و حذف واسطه ها و در نظر گرفتن سود کم می باشد. لذا با خیال راحت زئولیت خوراک دام با کیفیت تهیه کنید.

زئولیت طبیعی در خوراک دام

زئولیت ماده ای معدنی می باشد که کاربرد های زیادی در صنایع مختلف دارد. زئولیت ها را می توان در دو دسته زئولیت سنتزی و زئولیت طبیعی تقسیم بندی کرد. کلینوپتیلولیت دسته ای از زئولیت های طبیعی هستند که می توان از آن ها در خوراک دام استفاده کرد. البته که زئولیت طبیعی در کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ازمایش های مختلفی در رابطه با استفاده زئولیت ها به عنوان مکمل غذایی دام ها و حیوانات انجام شده است. استفاده از زئولیت در خوراک دام ها موجب می شود که محصولات سالمی تولید گردد. زئولیت خوراک دام می تواند به عنوان یک مکمل شیمیایی در جیره غذایی حیوانات مورد استفاده قرار گیرد.

ازمایش ها و تحقیق های زیادی انجام شده که نشان دهنده تاثیرات مثبت زئولیت در خوراک دام بوده است. افزودن زئولیت طبیعی به رژیم غذایی نشخوارکنندگانی مانند گاو، گوسفند، بز و …. موجب افزایش وزن حیوان، افزایش میزان تولید و کیفیت شیر و افزایش بهره وری غذا می شود. لازم به ذکر است که نحوه و میزان اثر گذاری زئولیت در جیره غذایی دام به نوع زئولیت مصرفی، درجه خلوص و خواص فیزیکی و شیمیایی به کار رفته در جیره غذایی وابسته است.

تاثیرات استفاده از زئولیت در خوراک دام:

موجب افزایش وزن دام می شود.

بازده مواد خوراکی برای حیوانات در حال رشد افزایش می یابد.

اختلالات هضمی را کنترل می کند

هضم غذا برای دام آسان می شود

سمیت فلزات سنگین موجود در آب و غذا کاهش می یابد.

میزان شیر و کیفیت شیر افزایش پیدا می کند.

موارد فوق برخی از مزایایی بود که زئولیت خوراک دام داشت. با توجه به این که قیمت زئولیت خوراک دام، مناسب بوده، خرید زئولیت خوراک دام و استفاده از آن در غذای دام و حتی طیور موجب می شود، که وزن دام و طیور افزایش پیدا کند.

میزان و مصرف زئولیت در خوراک دام هر دام با توجه به سن و وزن آن متفاوت خواهد بود و این مورد را بهتر است با مشورت دامپزشک انجام دهید.

هم چنین می توان از زئولیت در بستر دام ها هم استفاده کرد. چرا که زئولیت به علت متخلخل بودن می تواند آب و مایعات را جذب کند و موجب شود که بوی کمتری تولید شود. البته که با مصرف زئولیت در غذا، در مدفوع آن ها نیز تغییراتی ایجاد می گردد.

مثلا مدفوع آن ها خشک تر و بی بو تر می شود. زئولیت خوراک دام از وقوع اسهال نیز جلوگیری می کند.

صادرات انواع زئولیت به کشور های همسایه

زئولیت ماده معدنی  و پرکاربرد است که می توان از ان برای موارد مختلف استفاده کرد. این ماده در کشور های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. اما معدود کشور هایی هستند که بتوانند آن را تولید کنند. ایران با وجود معادن زئولیتی یکی از کشور های تولید کننده زئولیت طبیعی است. مجموعه ی مفید، مرکز فروش انواع زئولیت، صادرکننده زئولیت به کشور های دیگر نیز می باشد.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120697642

شماره ثابت: 02128420163

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@zeolitea.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید