مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش ویژه اینترنتی زئولیت خوراک طیور

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد زئولیت ها در پرورش طیورتاثیر زئولیت خوراکی بر روی طیوردیگر تاثیرات و مزایای این محصولخرید عمده زئولیت خوراک دام به صورت غیر حضوری
زئولیت طیور

زئولیت خوراک طیور یکی از انواع زئولیت های طبیعی است. با توجه به این که معادن متعددی در سراسر کشور ایران وجود دارد که به عنوان تامین کننده زئولیت طبیعی هستند، بهتر است افراد با این محصول بی نظیر آشنا شوند و به کاربرد ها و خواص بی نذیر آن اشراف داشته باشند.

ما به عنوان یکی از مراکز پخش اسن محصول، اقدام به فروش ویژه اینترنتی زئولیت خوراک طیور کرده ایم. شما می توانید برای آشنایی بیش تر با آن این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

همچنین راه های ارتباطی با مجموعه ما در سایت درج گردیده، جهت گرفتن مشاوره در زمینه خرید عمده زئولیت با ما تماس حاصل فرمایید.

کاربرد زئولیت ها در پرورش طیور

زئولیت طیور

همان طور که می دانید هر ساله و طی دوره های مختلفی مرغداری ها دچار مسمومیت هایی می شود و پرندگان طی این بیماری و مسمومیت ها تلف می شوند.

این ها می تواند منابع مالی صاحب دامداری را با خطر بسیار زیادی مواجه کند. استفاده از زئولیت این بیماری ها و تلفات را به حداقل می رساند؛ ضمن این که بر روی بهبود کیفیت گوشت و تخم مرغ تولید شده نیز تاثیر گذار است.

زئولیت خوراک طیور به عنوان یکی از عوامل کاهش دهنده مسمومیت قارچی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از بدترین نوع سموم؛ سم افلاتوکسین است که زئولیت خوراک طیور می تواند این سم را نیز مهار کند.

تاثیر زئولیت خوراکی بر روی طیور

وقتی از زئولیت خوراکی بر روی رژیم غذایی طیور استفاده می شود. تاثیرات بسیار زیادی را بر روی پرنده دارد. من جمله باعث از بین رفتن بی حالی در آن ها می شود. میل به خوردن غذا را در آن ها افزایش می دهد. راندمان غذایی در طیور کاهش می یابد.

پرندگان و جوجه کم تر در معرض استرس های محیی و یا استرس های میکروبی قرار می گیرند. مصون ماندن آن ها از کم خونی از دیگر تاثیرات مصرف زئولیت خوراک طیور است.

به علاوه از مسومیت های کبدی در آن ها جلوگیری می شود. کم تر شدن میزان مرگ و میر و بیماری در بین طیور را نیز در پی دارد.

دیگر تاثیرات و مزایای این محصول

زئولیت خوراک دام

با توجه به این که با ورود سم به چرخه غذایی، نه تنها به پرندگان آسب می زند، بلکه امکان انتقال این سم به چرخه غذایی انسان نیز وجود دارد.

در این جا زئولیت خوراکی می تواند این سموم را در خود جذی نموده و از خطرات بعدی آن نیز جلوگیری نماید.

به صورت دقیق تر این گونه باید بیان نمود که، زئولیت خوراک طیور وقتی از دستگاه گوارش پرنده عبور می کند؛ تمامی سموم موجود در آن جا را به خود جذب می کند و سپس از بدن حیوان دفع میکند.

وقتی استفاده درست از زئولیت در بین طیور انجام شود، هم چرخه غذایی انسان با سلامت بیش تری مواجه است و هم مرغداران گرامی کم تر دچار استرس و ضرر های مالی خواهند شد.

همچنین مرغ های تولید شده پروار تر خواهند بود در کنار این پروار بودن کیفیت گوشت مطلوب تری نیز خواهند داشت. این باعث می شود تا میزان درآمد زایی مرغداران افزایش پیدا کند.

خرید عمده زئولیت خوراک دام به صورت غیر حضوری

شما می توانید اقدام به خرید عمده زئولیت خوراک دام به صورت غیر حضوری نمایید؛ برای این اقدام تنها تماس با یکی از راه های ارتباطی درج شده در سایت نیاز است.

با توجه به این که مجموعه ما به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها این فروش را انجام می دهد؛ انواع زئولیت طبیعی و زئولیت مصنوعی با کیفیت را با قیمتی ویژه به دست مشتریان خود می رساند.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120697642

شماره ثابت: 02128420163

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@zeolitea.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید