مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش عمده زئولیت دامی به صورت غیرحضوری

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با زئولیت خوراک دامتولید کود حیوانی اورگانیک با زئولیت طبیعیزئولیت طبیعی یا مصنوعی کدام یک بهتر است؟جایگزین کردن زئولیت طبیعی با بی کربناتخرید زئولیت کلینوپتیلولیت ارزان از سمنان

زئولیت دامی یکی از انواع زئولیت های طبیعی است، که به نام زئولیت کلینوپتیلولیت نیز شناخته شده است. تحقیقات زیادی در کشور های مختلفی بر روی این ماده معدنی انجام گرفته است و در تمامی این آزمایش ها نتایج حاصل بدین صورت بوده که زئولیت تاثیر بسیار خوبی را بر روی دام و بهبود روند دامداری خواهد داشت.

در ادامه به بررسی بیش تر این موضوع می پردازیم. مجموعه بازرگانی مفید با فروش عمده زئولیت دامی به صورت غیر حضوری؛ این محصول را به صورت مستقیم به دست مشتریان خود می رساند، لذا قیمت های مجموعه ما جزو رقابتی ترین و ارزان ترین قیمت های بازار است.

آشنایی با زئولیت خوراک دام

طی دوره ای آزمایشی بر روی ۱۸ گوساله پرواری یا گوساله شیرده انجام گرفت که طول این آزمایش ۱۱۸  روز بود. در این مدت در جیره غذایی دام ها از زئولیت دامی به همراه غذا های سرشار از پروتئین مصرف شد.

که این رژیم غذایی از وقوع هر گونه اسهال جلوگیری کرد و میزان شیر گاو ها را بیش تر کرد. نتیجه این آزمایش ها بدین شرخ بوده که؛

جیره حاوی زئولیت موجب افزایش ۳۵ درصدی کارایی استفاده از علوفه در مقایسه با جیره بدون زئولیت در دام های جوان شد، اما در دام های بزرگسال این افزایش بهره وری تنها ۶ درصد گزارش شده است.

تولید کود حیوانی اورگانیک با زئولیت طبیعی

زمانی که از زئولیت دامی در جیره غذایی دام ها استفاده شده است، مدفوع گاو هایی که از زئولیت در خوراک آن ها استفاده نشد ه بود  درشت تر از مدفوع گاوهایی بود که از زئولیت دامی استفاده کرده بودند.

همچنین مدفوع این گاو ها به لحاظ دارا بودن نیتروژن غنی تر از حیواناتی بوده از زئولیت دامی استفاده کرد ه بودند. این موضوع نشان گر این است که زئولیت دامی در تبدیل نیتروژن به پروتئین موثر بوده و این تبدیل را به درستی انجام داده است.

حیواناتی که از زئولیت خوراک دام بهره برده بودند، تا ۲۰ درصد افزایش وزن بهتری را داشتند، چرا که این گاو ها زمانی که از زئولیت دامی استفاده کرده بودند دارای اشتهای بیش تری هستند. همچنین ارزش غذایی آن ها نیز به طور برجسته ای بهتر از گروه دیگر بوده است.

زئولیت طبیعی یا مصنوعی کدام یک بهتر است؟

با توجه به آزمایش های صورت گرفته زئولیت دامی تاثیر مثبتی را بر روی وزن گیری و کاهش چربی بدن دام ها داشته است. اما این آزمایش با زئولیت طبیعی کلینوپتیلولیت و زئولیت مصنوعی گروه a تکرار شد که نتیجه آزمایش بدین صورت است؛

در آزمایش زئولیت مصنوعی چنین به دست آمد که نه تنها استفاده از زئولیت مصنوعی در رژیم غذایی باعث بهتر شدن وزن دام نشدها است بلکه در رشد و نمو او اختلال هم ایجاد کرده است.

بنابراین در هنگام خرید و انتخاب نوع زئولیت باید حتما به این نکات دقت کافی را داشته باشید.

جایگزین کردن زئولیت طبیعی با بی کربنات

از بی کربنات به عنوان مکمل و ترکیب با جیره غذایی دام استفاده می شود. با توجه به ازمایش ها و تحقیقات انجام شده این طور به دست آمده که، جایگزین کردن زئولیت دامی طبیعی می تواند در رشد بهتر و پرور شدن دام کمک کننده باشد.

زئولیت دامی به ایت دلیل که با آب و اسیدیته محلول نمی شود، مانند بی کربات به سرعت از بدن دام خارج نمی شود و از همین رو هدر نمی رود.

زئولیت خوراک دام قادر است میزان ph روده و دستگاه گوارش را تنظیم کند.

زئولیت دامی با آزاد سازی تدریجی کلسیم و منیزیوم می تواند این عناصر که مورد نیاز دام هم است را تامین نماید.

زئولیت دامی بر خلاف بی کربنات تاثیر بدی بر روی طعم و بوی غذای حیوان ندارد.

خرید زئولیت کلینوپتیلولیت ارزان از سمنان

شما می توانید جهت خرید زئولیت کلینوپتیلولیت ارزان از سمنان و یا سایر شهر های کشور تنها با برقراری یک تماس تلفنی اقدام نمایید.

ضمن این که انواع زئولیت دامی، زئولیت خوراک طیور، زئولیت های مصنوعی و … را می توانید با قیمتی ویژه از مجموعه ما به صورت عمده و یا در هر حجمی تهیه نمایید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120697642

شماره ثابت: 02128420163

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@zeolitea.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید