مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید زئولیت در اصفهان | تولید و عرضه آن در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

خرید بهترین زئولیت در اصفهانتوزیع و پخش زئولیت در اصفهانبزرگترین تولید کننده زئولیت در ایرانصادرات انواع زئولیت به کشور های همسایهشرکت تولید و عرضه زئولیت در اصفهانسایت خرید انواع زئولیتخریدار زئولیت به قیمت تولیدمراکز معتبر پخش زئولیت در اصفهانمرکز فروش بهترین زئولیت در اصفهانکیفیت بالای زئولیت به چه عواملی بستگی دارد؟راهنمای استفاده از زئولیتعرضه بدون واسطه زئولیت

خرید زئولیت در اصفهان از مرکز فروش زئولیت در اصفهان امکان پذیر می‌باشد. زئولیت نوعی ماده معدنی است که از آلومینوسیلیکات تشکیل شده است. یکی از مهمترین کاربرد های آن، جذب سطحی می‌باشد.

 

سابقه استفاده از این ماده به دو هزار سال پیش باز می‌گردد. امروزه دو نوع از این محصول وجود دارد که طبیعی و مصنوعی می‌باشند. بیش از ۱۵۰ نوع این ماده مصنوعی است.

 

خواص شیمیایی و خصوصیات کانی شناسی هر کدام از این مواد متفاوت می‌باشد که با توجه به همین موارد باید خریداری شوند. کاربرد های زیادی برای زئولیت برشمرده شده است. از جمله صنایع مختلف، دامداری، کشاورزی، و صنعت ساخت مصالح ساختمانی، بخشی از کاربرد آن را نشان می‌دهند.

 

به عنوان مثال یکی از نقش های مهم این محصول کنترل آلودگی است که به تخریب زباله های رادیواکتیو امان پذیر می‌باشد. به این دلیل زئولیت در صنایع مختلف نقش مهمی دارد که مانع از انتشار آلودگی می‌شود و به نوعی آن را کنترل می نماید.

 

نکته مهم در استفاده از این کالا، نحوه ترکیب درست آن و میزان مصرف صحیح آن می‌باشد. از این رو برای هر مکان و برای هر صنعتی نوع خاصی از زئولیت با درجه خلوص مناسب باید تهیه شود.

 

در این مورد کارشناسان و افرادی هستند که می توانند ارائه دهنده اطلاعات لازم در مورد انواع این اجناس و راه های تشخیص و خرید نوع با کیفیت آن باشند. بنابراین بهتر است افرادی که در این زمینه تجربه کافی را ندارند با مشاوره با این افراد، خریدی مناسب را تجربه می نمایند.

 

خرید زئولیت در اصفهان | تولید و عرضه آن در بازار

خرید بهترین زئولیت در اصفهان

مرکز خرید زئولیت در اصفهان، عرضه کننده بهترین نوع آن است. خرید این کالا به شیوه های مختلفی امکان پذیر است. برخی از رایج ترین این شیوه ها عبارتند از:

 

 1. خرید اینترنتی از سایت های آنلاین و فروشگاه هایی که در این حوزه مشغول به فعالیت می‌باشند.
 2. خرید از نمایندگی های فروش که در سراسر کشور فعالیت دارند.
 3. خرید عمده و کلی از عمده فروشان
 4. خرید از فروشگاه های مختلف سطح شهر که امکان خرید جزیی را مهیا می‌سازند.

 

بازار زئولیت اصفهان، امکان خرید را به شیوه های فوق فراهم می‌سازد. هر کدام از روش های یاد شده دارای راهکار های خاص خود می‌باشد. همچنین سطح و حجم مبادله کالا در این روش ها متفاوت است.

 

مثلا در خرید کلی و عمده حجم قابل ملاحظه‌ای از یک محصول مبادله می‌شود. خرید های اینترنتی نیز راهکار های خاص خود را دارد که مستلزم آشنایی با روش های جستجوی اینترنتی و خرید از سایت های معتبر می‌باشد.

 

از طرفی از طریق این سایت ها می توان برخی اطلاعات مرتبط با این صنعت را به دست آورد. از جمله این اطلاعات عبارتند از:

 

 1. معرفی بهترین برند زئولیت در اصفهان
 2. شرکت توزیع زئولیت در اصفهان
 3. قیمت عمده زئولیت در اصفهان
 4. مشخصات زئولیت درجه یک
 5. معرفی تولید کننده زئولیت در اصفهان
 6. روش های تهیه زئولیت ارزان قیمت
 7. ارائه آدرس فروشگاه معتبر زئولیت در اصفهان

 

سایت خرید زئولیت در اصفهان امکان سفارش زئولیت در اصفهان را فراهم می‌سازد. ضمن این که امکان مشاهده تصویر این اجناس نیز به همراه مشخصات و نحوه ارسال برای خریداران فراهم است.

 

خرید بهترین زئولیت در اصفهان

توزیع و پخش زئولیت در اصفهان

عرضه زئولیت در اصفهان توسط شرکت های پخش و توزیع صورت می‌گیرد. پخش زئولیت از طریق تامین کنندگان آن دسترسی به آن را در تمام نقاط کشور فراهم می‌سازد. روش های متفاوتی برای توزیع این اجناس به کار گرفته می‌شوند که عبارتند از:

 

 1. پخش و توزیع اینترنتی و آنلاین
 2. پخش عمده و کلی از طریق بنکداران
 3. پخش تعاونی
 4. پخش انحصاری
 5. پخش و فروش ویژه
 6. توزیع از طریق نمایندگی های فروش

 

از طریق سیستم های فوق با کمک شبکه حمل و نقل جاده ای و هوایی امکان ارسال زئولیت به تمام نقاط کشور فراهم می‌شود. در نتیجه امکان خرید و فروش انواع زئولیت در اصفهان و بهترین مارک زئولیت در اصفهان نیز به کمک شرکت های توزیع کننده به خوبی فراهم است.

 

توزیع و پخش زئولیت در اصفهان

بزرگترین تولید کننده زئولیت در ایران

ایران یکی از مناطق استخراج زئولیت می‌باشد که دارای معادنی وسیع در این زمینه است. استان های مازندران، تهران و سمنان از جمله معادنی هستند که استخراج این ماده از آنها صورت می‌گیرد.

 

کاربرد وسیع و استخراج آسان این ماده معدنی زمینه استفاده از آن را نیز افزایش داده است. از این رو بزرگترین تولید کننده زئولیت در کشور علاوه بر تامین نیاز داخل کشور، صادر کننده این مواد نیز می‌باشد.

 

فعالیت تولید کنندگان این عرصه با یکدیگر متفاوت می‌باشد. هر کدام در زمینه خاصی مانند درجه خلوص، کیفیت، همچنین خواص فیزیکی و شیمیایی، انواع زئولیت ها با یکدیگر متفاوت است و بر همین اساس طبقه بندی می‌شوند.

 

بزرگترین تولید کننده زئولیت در ایران

صادرات انواع زئولیت به کشور های همسایه

انواع زئولیت توسط شرکت های صادر کننده به کشور های همسایه مانند عراق صادر می‌شود. صادرات این کالا در فهرست اجناس غیر نفتی قرار دارد. هر ساله طبق سفارش های دریافتی از سوی کشور های دیگر آماده شده و روانه بازار های جهانی می شود.

 

قیمت جهانی زئولیت در اصفهان نرخی است که برای صادرات این محصول در نظر گرفته می‌شود. این نرخ ثابت است و از طریق پیش فاکتور به کشور خریدار اعلام می‌شود. پس از توافق بر سر قیمت و مشاهده نمونه محصول ارسالی، امکان صادرات آن به کشور مقصد فراهم خواهد شد.

 

میزان و مقدار صادراتی بستگی به نیاز خریدار دارد. ممکن است نسبت به سال گذشته افزایش یا کاهش پیدا نماید.

 

به طور کلی صادرات این محصول موجب ارز آوری به داخل کشور شده است. توسعه و رشد اقتصادی را به همراه خواهد داشت. از این جهت با اهتمام در این حوزه می‌توان زمینه رشد و گسترش آن را افزایش داد. همچنین امکان ارسال و صادرات آن را به دیگر نقاط جهان فراهم نمود.

 

صادرات انواع زئولیت به کشور های همسایه

شرکت تولید و عرضه زئولیت در اصفهان

شرکت توزیع زئولیت در اصفهان به عرضه این محصول می‌پردازد. قیمت زئولیت در اصفهان را می‌توان از این شرکت ها استعلام نمود. این واحد های صنعتی در این زمینه پس از اخذ مجوز های لازم به فعالیت تولید و عرضه زئولیت به مکان های مختلف می پردازند.

 

از آن جا که این مواد در صنایع مختلف کاربرد دارند. بنابراین زمینه فروش آنها زیاد است و بازار زئولیت در اصفهان عرضه کننده نمونه تولیدات شرکت های مختلف است. این ماده همان طور که اشاره شد به دو نوع طبیعی و مصنوعی یافت می‌شود.

 

خصوصیات شیمیایی و فیزیکی هر کدام از آنها با یکدیگر متفاوت است. بر همین اساس قیمت آنها نیز متفاوت می‌باشد. شرکت طراحی زئولیت در اصفهان آماده ارائه خدمات مختلف به خریداران در هر نقطه ای از کشور است.

 

شرکت تولید و عرضه زئولیت در اصفهان

سایت خرید انواع زئولیت

انواع زئولیت از سایت های خرید اینترنتی قابل تهیه می‌باشند. این سایت ها با ارائه اطلاعات مختلف به کاربران نمونه های مختلف زئولیت را به همراه توضیحات مربوطه مانند درجه خلوص و قیمت معرفی می‌نمایند.

 

بنابراین خرید از این سایت ها پس از کسب این اطلاعات می‌تواند منجر به خریدی مناسب و بهینه شود. از جمله برخی از مطالبی که در سایت های فروش برای خریداران ذکر می‌شوند عبارتند از:

 

 1. قیمت عمده زئولیت در اصفهان یا دیگر نقاط کشور
 2. خریداز زئولیت در اصفهان
 3. نحوه پر کردن فرم سفارش
 4. نحوه دریافت و پرداخت وجه
 5. تحویل اکسپرس و فوری
 6. ضمانت کیفیت کالا
 7. معرفی تولید کنندگان برتر
 8. ارائه مقالات علمی در این زمینه

 

خرید از وب سایت های معتبر راهی برای تامین این کالا می‌باشد. از این رو با شناسایی این صفحات اینترنتی و فروشگاه های آنلاین که به فروش زئولیت می‌پردازند. می توان از هر نقطه و مکانی به خرید این اجناس اقدام نمود.

 

در حال حاضر قیمت زئولیت خوراکی در نمایندگی قم، بسیار مناسب بوده و مشتریان بسیاری را به سفارش آنلاین این محصول، با کیفیت بالا و قیمت تضمین شده، ترغیب می‌نماید.

 

سایت خرید انواع زئولیت

خریدار زئولیت به قیمت تولید

با توجه به گستردگی استفاده از زئولیت خریداران آن را نیز گروه های مختلفی تشکیل می‌دهند. به این دلیل می توان آن را به قیمت تولید و با نرخ ارزانتری تهیه نمود.

 

از جمله خریداران این مواد معدنی را می توان شامل گروه های زیر دانست:

 1. سازمان آب و فاضلاب برای تصفیه فاضلاب های مختلف
 2. تصفیه و پاک سازی آب های آلوده که در نتیجه فعالیت های مختلف کشاورزی تولید می‌ شوند.
 3. امکان افزایش کیفیت و خلوص گاز های طبیعی
 4. صنایع پتروشیمی و جدا سازی نفت از مواد آلوده محیط
 5. صنایع  کشاورزی برای تولید اکسیژن و افزایش میزان تنفس در گیاهان
 6. صنایع وابسته به معدن و کاغذ
 7. صنایع وابسته به صنعت ساختمان

گروه های فوق همگی از خریداران این ماده معدنی می‌باشند.

 

زئولیت همان طور که ذکر شد در دو حالت به فروش می‌رسد که عمده مصرف آن از نوع مصنوعی است. بیش از ۱۵۰ نوع از آن تولید شده است. درجه خلوص، قیمت و کیفیت هر کدام از این انواع با یکدیگر تفاوت دارد که خریداران لازم است به آن توجه نمایند.

 

خریدار زئولیت به قیمت تولید

مراکز معتبر پخش زئولیت در اصفهان

پخش زئولیت در اصفهان توسط مراکز معتبری صورت می‌گیرد. بنابراین آن را به شیوه های مختلف عرضه می‌دارند. زئولیت را می توان به کمک سیستم های پخش در هر نقطه از کشور و برای هر صنعتی به راحتی تهیه نمود. از این رو مراکز معتبر عرضه کننده نمونه های مختلف آن می باشند.

 

ساختمان زئولیت و کانی شناسی این مواد با یکدیگر متفاوت است. ساختمان بلورین آنها تعیین کننده خواص و ترکیب شیمیایی آنها می‌باشد. به این سبب این مراکز معرفی کننده انواع این محصول به همراه خواص آنها می باشند.

 

این مراکز با ثبت فعالیت های خود به صورت مجاز فعالیت نموده و فروشنده انواع زئولیت برای محیط های مختلف هستند. ضمن این که دارای کارشناسی هستند که به محل ارسال شده و در مورد میزان مصرف و انتخاب نوع زئولیت می‌تواند راهنمائی های لازم را به خریداران ارائه نمایند.

 

مراکز معتبر پخش زئولیت در اصفهان

مرکز فروش بهترین زئولیت در اصفهان

بهترین زئولیت در اصفهان قابل خریداری از مرکز فروش آن می‌باشد. بهترین زئولیت ها دارای خواص و ویژگی های زیر هستند:

 

 1. قابلیت هدایت الکتریکی
 2. جذب گاز ها و بخار
 3. توانایی آبگیری زیاد
 4. امکان تبادل یونی
 5. خاصیت های کاتالیزوری
 6. چگالی کم در هنگام آبگیری

رنگ این ماده معدنی در حالت خالص مات، خاکستری یا بی رنگ است. در صورتی که با مواد دیگری همچون آهن ترکیب شود به رنگ قرمز، قهوه ای و زرد تبدیل خواهد شد.

 

مرکز فروش بهترین زئولیت در اصفهان

کیفیت بالای زئولیت به چه عواملی بستگی دارد؟

ساختمان بلورین زئولیت ها تعیین کننده کیفیت و درجه خلوص آنها است. شکل قرار گیری مولکول های آب و همچنین نوع ساختمان فیزیکی آب در این ماده تعیین کننده خواص آن و نوع آن می‌باشد.

 

عوامل مختلفی مانند موارد زیر تعیین کننده کیفیت زئولیت می باشند:

 1. تخلخل و سختی
 2. تبادل یونی
 3. میزان جذب سطحی
 4. چگالی
 5. اندازه
 6. شکل بلور

 

پنچاه نوع زئولیت طبیعی و بیش از ۱۵۰ نوع مصنوعی از این ماده معدنی وجود دارد. خصوصیات هر کدام از آنها از جنبه های فوق متفاوت است. هر کدام از فاکتور های فوق نقش مهمی در کیفیت این محصول دارند. بنابراین به منظور اثر گذاری بهتر و خریدی مناسب لازم است نکات فوق مورد توجه قرار گیرند.

 

لازم به ذکر است که با دانستن ویژگی ها و خصوصیات زئولیت های طبیعی و مصنوعی و آشنایی با خواص بلوری آنها، می‌توان نوع مناسب را هماهنگ با نوع و کارکرد آن انتخاب نمود.

 

کیفیت بالای زئولیت به چه عواملی بستگی دارد؟

راهنمای استفاده از زئولیت

زئولیت در بخش های مختلف کشاورزی، صنعت دام و طیور و همچنین پرورش ماهیان آبزی و آکواریوم ها به کار می‌رود. از این رو برای استفاده در هر یک از این بخش ها دستورالعمل متفاوتی لازم است. مثلا در آکواریوم ها برای جذب آمونیاک به کار می روند.

 

طبق توصیه کارشناسان مربوطه استفاده از نمک به طور همزمان در آکواریوم به همراه زئولیت از اثر گذاری این ماده کاسته می‌شود. همچنین برای موثر واقع شدن این ماده معدنی در جذب آمونیاک جایگزینی زئولیت جدید با قدیمی الزامی است.

 

این فعالیت موجب جذب آمونیاک به هنگام شده و به عملکرد درست و صحیح این محیط آبی منجر خواهد شد. این ماده در محیط آکواریوم به فیلتر آب افزوده می‌شود تا به جذب آمونیاک و ترکیبات نیتروژن دار بپردازد.

 

مجموعه این فعالیت ها در نهایت منجر به جلوگیری از رشد جلبک ها خواهد شد. برای این منظور مقدار یک کیلو از زئولیت به جذب سه و نیم گرم آمونیاک انجام می‌دهد. در نهایت به تصفیه این محیط کمک خواهد نمود.

 

راهنمای استفاده از زئولیت

عرضه بدون واسطه زئولیت

یکی از روش های فروش زئولیت عرضه بدون واسطه و مستقیم آن می‌باشد. شرکت های تولید کننده از طریق دفاتر فروش یا نمایندگی های فروش خود به عرضه مستقیم می‌پردازند.

 

مهمترین مزیت این روش ارزان تر بودن و کاهش قیمت نهایی آن خواهد بود. این امر به دلیل حذف واسطه ها می‌باشد.

 

برخی کارخانجات صنعتی که در این زمینه فعالیت دارند با این روش تولیدات خود را روانه بازار های فروش می‌نمایند. به این علت با شناسایی این مراکز می توان زئولیت مورد نیاز را به آنها سفارش داد و خریداری نمود.

 

عرضه بدون واسطه زئولیت

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120697642

شماره ثابت: 02128420163

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@zeolitea.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

15

15 پاسخ به “خرید زئولیت در اصفهان | تولید و عرضه آن در بازار”

 1. زئولیت یک نوع چسب فوق العاده توی سیمان هست و وقتی میزان زئولیت در سیمان به اندازه ی کافی باشه، حالت چسبندگی و سفت شدگی سیمان بیشتر و بهتر صورت میگیره. موفق باشید

 2. سلام وقتتون بخیر محصولتون فروش عمدا ای هست یا فروش جزئی هم دارید و اگه فروش جزئی دارید چه جوری میتونم ثبت سفارش کنم

  • سلام آقا یاسر عزیز
   سفارش محصولات فقط به صورت اینترنتی می باشد و ارسال کالا به تمام نقاط ایران انجام می شود برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق پر کردن فرم و یا از طریق شماره تلفن ثبت شده در سایت با مشاورین ما تماس بگیرید

 3. ممنون از محصول پر کاربردتون
  من تا حالا استفاده نکرده بودم ولی واقعا تاثیر گذاره و سیمان و خیلی بهتر صفت میکنه فقط باید اندازشو بدونیم

 4. با سلام
  توصیحاتتون بسیار جامع و کامل بود و اطلاعات خوبی به ما داد امیدوارم موفق باشین

  • شلام خانم علی پور عزیز
   برای اطلاع از محصولات نوع و جنسشون به مقالات مرتبط در سایت مراجعه نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق پر کردن فرم و یا از طریق شماره تلفن ثبت شده در سایت با مشاورین ما تماس بگیرید

  • سلام خانم علی پور عزیز
   برای اطلاع از محصولات نوع و جنسشون به مقالات مرتبط در سایت مراجعه نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق پر کردن فرم و یا از طریق شماره تلفن ثبت شده در سایت با مشاورین ما تماس بگیرید

 5. سلام روزتون عالی.از زئولیت وقتی توی کشاورزی استفاده کردم تولید اکسیژن و بیشتر شدن تنفس در گیاه های باغمون عالی شده ازتون ممنونم

 6. با سلام بنده تا مدتی قبل اصلا آشنایی با زئولیت نداشتم ولی یکی از مهندسین عالی رتبه عمران در پروژه خود از اون استفاده کرده بود و نظرشان این بود کیفیت کار بیش از پنجاه درصد افزایش می یابد .آیا برای نصب سرامیک هم میتوانیم بصورت دو جزئی با سیمان از زئولیت بهره مند بشویم یا خیر ؟ ممنون اگر کامل برایم توضیح بفرمایید تا بتونم در پروژه ها استفاده کنم

  • سلام دوست عزیز
   برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق پر کردن فرم و یا از طریق شماره تلفن ثبت شده در سایت با مشاورین ما تماس بگیرید

 7. سلام بنده چند تن از این محصول نیاز دارم میخواستم بدونم چطوری باید تهیه کنم و نحوه ارسال چگونه است؟

  • سلام آقا فرهاد عزیز
   سفارش محصولات به صورت اینترنتی می باشد و ارسال کالا به تمام نقاط ایران انجام می شودبرای کسب اطلاعات بیشتر از طریق پر کردن فرم و یا از طریق شماره تلفن ثبت شده در سایت با مشاورین ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید