مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بهترین مراکز فروش زئولیت کشاورزی + قیمت زئولیت کشاورزی

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت زئولیت کشاورزی چگونه تعیین می شود؟زئولیت کشاورزیمعرفی مرکز فروش زئولیت کشاورزیکاربرد های زئولیت در صنعت کشاورزیمصارف زئولیت و چگونگی استفاده از آنزئولیت در کشاروزیزئولیت در کود های شیمیاییتاثیر زئولیت بر روی بازدهی خاک زراعیزئولیت تصفیه کننده آب و خاکتاثیر زئولیت بر روی محصولات کشاوریخرید زئولیت کشاورزی به صورت عمدهفروشگاه انحصاری زئولیت کشاورزی در ایران
قیمت زئولیت کشاورزی

قیمت زئولیت کشاورزی عمدتا در مراکز فروش زئولیت کشاورزی تعیین می شود و این احتمال هم وجود دارد که قیمت های داده شده از سمت هر یک از این مراکز برای زئولیت کشاورزی متنوع باشد. برای اطلاع بیشتر با ما همراه باشید…

قیمت زئولیت کشاورزی چگونه تعیین می شود؟

زئولیت کشاورزی

زئولیت کشاورزی یک نوع سنگ زئولیت است که به‌عنوان یک ماده زیست فعال که در کشاورزی بسیار استفاده می‌شود. این ماده معدنی باعث افزایش کارایی خاک و بهبود شرایط رشد گیاهان می‌شود. زئولیت کشاورزی به دلیل خاصیت جذب عالی که دارد، می‌تواند مواد مغذی خاک را حفظ کرده و باعث افزایش بازده محصولات کشاورزی شود.

زئولیت کشاورزی به‌عنوان یک ماده زیست فعال به‌صورت پودر یا گرانول در بازار عرضه می‌شود. با اضافه‌کردن زئولیت به خاک، این ماده به مواد غذایی خاک متصل می‌شود و از انتقال آنها به زیرزمین جلوگیری می‌کند. همچنین با جذب و نگهداری آب و مواد مغذی در خاک، این ماده می‌تواند به کاهش هزینه‌های آبیاری و کاهش آلودگی زیست‌محیطی کمک کند.

زئولیت کشاورزی به‌عنوان یک افزودنی طبیعی و بی‌خطر برای کشاورزی مورداستفاده قرار می‌گیرد. باتوجه‌به تأثیر مثبت زئولیت در بهبود شرایط خاک و افزایش بازده محصولات کشاورزی، استفاده از این ماده به‌عنوان یک راه‌حل پایدار و اقتصادی در کشاورزی محسوب می‌شود.

معرفی مرکز فروش زئولیت کشاورزی

بهترین مراکز فروش زئولیت کشاورزی را می توان با کمی جستجو در سایت های مختلف نیز پیدا کرد.

کارایی سنگ زئولیت در صنایع مختلف بسیار رایج شده است.

افراد با حوزه های کاری متفاوت به محض دانستن ویژگی های محصول زئولیت، علاقمند به استفاده از آن می شوند.

از این رو برای تهیه و خرید آن به دنبال بهترین مرکز خرید سنگ زئولیت کشاورزی هستند.

مرکز فروش مفید از جمله مراکزی است که با توجه به سابقه طولانی مدتی که دارد توانسته رضایت بیشتر مشتریان خود را جلب نماید.

این مرکز با طراحی سایت کاربر پسند، فروش غیر حضوری را هم به خدمات خود افزوده است.

شما عزیزان می توانید بدون صرف هزینه و زمان زیاد بهترین سنگ زئولیت را خریداری نمایید.

مجموعه مفید برای مشتریانی که خرید عمده محصول زئولیت را از این مرکز داشته باشند، تخفیفاتی در نظر گرفته است. ضمن این که قیمت زئولیت کشاورزی

لذا برای خرید آن به دنبال بهترین مراکز فروش زئولیت کشاورزی هستند. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا در ارین زمینه شما را راهنمایی کنیم.

کاربرد های زئولیت در صنعت کشاورزی

سنگ زئولیت یک ماده معدنی می باشد که در کیفیت محصولات و بهبودی روند کشاورزی کمک بسیار زیادی می کند.

در واقع این ماده معدنی بر روی خاک کشاورزی اثر مفیدی می گذارد و سبب رشد محصولات باکیفیت تر و تعداد بیشتری می شود.

دیگر مزیت استفاده از  این ماده در کشاورزی، صرفه جویی در مصرف آب و کود می باشد.

زئولیت آمینوسیلیکات است و از ساختار متخلخلی تشکیل شده است.

به خاطر شکل و ساختار و همچنین حفره های موجود در آن می تواند رطوبت و مواد مغذی را در خود جای دهد و به مرور زمان به خورد گیاه دهد. خواص زئولیت کشاورزی عبارت است از؛

  1. امکان جذب کردن مولکلول های آب و نگهداری از آن ها در مدت طولانی
  2. دارای خاصیت تبادل کاتیونی فوق العاده زیاد
  3. جاذب عناصر فلزی سنگین
  4. غربالگر مولکولی

مصارف زئولیت و چگونگی استفاده از آن

استفاده از زئولیت کشاورزی می تواند میزان مواد سمی موجود در آب را کاهش دهد. میزان هدر رفتن آب به حداقل می رسد. ضمن این که کاهش شوری آب را در پی خواهد داشت.

زئولیت کشاورزی باعث ذخیره آب کشاورزی و صرفه جویی در مصرف آن می شود. که این موضوع در مناطق کم آب می تواند بسیار کمک کننده باشد.

با استفاده از زئولیت کشاورزی این امکان را داریم تا پسآبهای آلوده شهری را تصفیه کامل و سالم سازی کنیم و سپس از آن ها در آبیاری مزارع و باغات استفاده کنیم.

زئولیت در کشاروزی

همان گونه که در بالا گفته شد زئولیت کشاورزی از ساختار و بدنه متخلخل گونه ای تشکیل شده است.

این تخلخل به معنای آن است که حفره هایی بر روی آن می باشد که بصورت انتخابی آب موجود در خاک و هوا را جذب خود می کند.

رطوبت جذب شده توسط زئولیت کشاورزی به مدت بسیار زیادی درون آن نگه داشته می شود.

آب جذب شده توسط زئولیت در مدت زمان طولانی به صورت تدریجی و آرام آرام در خاک رهاشده و آزاد می شود.

به همین دلیل است که زئولیت عامل کاهش مصرف آب در کشاورزی می باشد. پس قیمت زئولیت کشاورزی در مقایسه با عملکرد و تاثیرات مثبت آن بسیار ناچیز است.

این کاهش مصرف آب در کشاورزی گاهی به ۵۰ درصد هم می رسد.

زئولیت در کود های شیمیایی

به طور معمول کود هایی که دارای ازته و پتاسیم هستند؛ بعد ار مصرف شدن چون محدود هستند، با آبیاری زمین شسته می شوند و به هدر می روند. یا حتی به عمقی پایین تر از ریشه نفوذ می کند.

اما زئولیت از این روند جلوگیری می کند، زئولیت کشاورزی رطوبت و ازته و پتاسیم موجود در کود را به خود جذب می کند، و آن ها را درون خود نگه می دارد تا در مدت زمان طولانی به تدریج در اختیار گیاه قرار دهد.

تاثیر زئولیت بر روی بازدهی خاک زراعی

وقتی از زئولیت کشاورزی استفاده می کنیم، میزان شوری خاک تا حد زیادی کم می شود. خاک دانه های مقاوم در خاک بیش تری می شود. ph خاک تنظیم می شود و ph را در سطیحی متعادل نگه می دارد.

خاک قدرت بهتری در تهویه دارد، همچنین میزان اکسیژن موجود در آت افزایش پیدا می کند.

افزایش فعالیت‌های بیولوژیکی و میکرو ارگانیسمی و همچنین جلوگیری از شستشوی ازت خاک در اثر آبیاری و باران از دیگر نتایج زئولیت کشاورزی است.

زئولیت کشاورزی از خاک در بربر کلوخه شدن و دفرمه شدن جلوگیری می کند. زئولیت رطوبت اضافی خاک و هوا را جذب می کند و آن را به مرور به خورد خاک می دهد.

خاک کمتر در معرض فقیر شدن قرار می گیرد. اثر کود های شیمیایی و طبیعی بهتر می شود. چرا که کمترین میزان هدر رفت را دارد.

این ماده معدنی باعث پایداری خاک می شود و این قابلیت را دارد تا اسیدیته خاک را کنترل نماید. زئولیت کشاورزی با جذب کانی های پتاس و فسفر که قابلیت جذب ندارد، تبادل یونی را فعال می و=کند. با همین روند باعث بهتر شدن کیفیت خاک زراعی می شود.

زئولیت تصفیه کننده آب و خاک

همان طور که می دانید، زئولیت دارای خاصیت کاتیونی است. بنابراین عناسر سمی و سنگین موجود در آب های کشاورزی را جذب می کند و اجازه ورود به خاک و گیاه را نمیدهد.

تاثیر زئولیت بر روی محصولات کشاوری

وزن و تعداد محصولات تولید شده بیش تر می شود. مرغوبیت و کیفیت گیاه بهتر می شود. تعداد میوه ها ی نارس به حداقل می رسد. همچنین ریز شکوفه های کم تری را خواهیم داشت.

شادابی و نشاط در گیاه بیش تر می شود، ضمن این که حجم محصولات تولید شده نیز بیش تر می گردد.

میزان ویتامین c بیش تر می شود. افزایش موجودی مواد معدنی مفید و مورد نیاز بدن در محصولات که منجر به بهبود کیفیت پوسته محصولات  می شود. و در نتیجه، افزایش توان انبارداری آنها را در پی خواهد داشت.

زئولیت می تواند تاثیر مستقیمی روی گیاه داشته باشد این تاثیرات شمال مواردی مانند؛ افزایش ضریب جذب گیاه است که باعث می شود مواد مغذی بیشتر و بهتر جذب شوند.

گیاه در برابر هر گونه بیماری و آفت مقاوم تر می شود. ریشه گیاه در سلامت بیش تری خواهد بود. میزان رشد و ارتفاع گیاه بیش تر خواهد شد.

با استفاده از زئولیت کشاورزی میزان بهره وری گیاه از همه عناصر موجود در خاک بیش تر می شود. چرا که این ماده معدنی دارای خاصیت تبادل یونی است.

بازدهی تولید محصولات کشاورزی با زئولیت بهتر می شود؛ این تاثیر مثبت هم بر روی کیفیت و هم بر روی تعداد محصولات تولید شده کشاورزی است.

خرید زئولیت کشاورزی به صورت عمده

زئولیت کشاورزی

شما می توانید جهت خرید زئولیت کشاورزی به صورت عمده در هر حجم و اندازه ای با شماره تماس موجود در قسمت تماس با ما سایت ارتباط بگیرید. ما زئولیت را در هر حجم و اندازه با کیفیت ویژه به دست شما خواهیم رساند. قیمت های مجموعه مفید رقابتی بوده و بهترین کیفیت را با کم ترین هزینه به دست مشتریان خود می رساند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی مجموعه تماس بگیرید.

شما می توانید برای تهیه این محصول به صورت عمده از مجموعه مفید اقدام نماید. خرید و فروش زئولیت کشاورزی به صورت مستقیم در مجموعه ما با بهترین قیمت زئولیت کشاورزی صورت می گیرد.

فروشگاه انحصاری زئولیت کشاورزی در ایران

زئولیت کلینوپتیلولیت

یکی از مهم ترین صنایع در کشور صنعت کشاورزی است. زئولیت کشاورزی می تواند گامی بزرگ در این صنعت داشته باشد. چرا که هم بر روی گیاه، هم بر روی خاک کشاورزی و هم آب مصرفی در آن تاثیر گذار است.

ما به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین کننده های انواع زئولیت طبیعی و مصنوعی در کشور در حال فعالیت هستیم. مجموعه مفید فروشگاه انحصاری زئولیت کشاورزی در ایران بوده و بهترین و نازل ترین قیمت زئولیت کشاورزی در این فروشگاه به چشم می خورد.

جهت خرید و یا گرفتن مشاوره در زمینه خرید زئولیت کشاورزی و یا اطلاع از قیمت زئولیت کشاورزی می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120697642

شماره ثابت: 02128420163

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@zeolitea.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید