مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید و فروش زئولیت خوراک طیور در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

تاثیر زئولیت بر روی جیره غذایی مرغ تخم گذارتاثیر زئولیت خوراک طیور بر روی کاهش بیماریمقدار مصرف زئولیت در جیره غذاییمزایای استفاده از زئولیت در مرغ تخم گذار و مادرمزایای مصرف زئولیت در پلت جیره غذایی مرغ در مرغداری هافروش زئولیت ویژه با قیمتی ارزان

زئولیت خوراک طیور که نوعی زئولیت طبیعی است، در معادن موجود در کشور نیز قابل برداشت است. شما می توانید این ماده معدنی را با قیمتی ارزان از مجموعه بازرگانی مفید تهیه کنید.

خرید و فروش زئولیت خوراک طیور در تهران، با توجه به بیش تر شدن درخواست خرید این محصول گسترش زیادی پیدا کرده است. در ادامه با این محصول بیش تر آشنا خواهیم شد.

تاثیر زئولیت بر روی جیره غذایی مرغ تخم گذار

طی آزمایشی که بر روی چند گروه از مرغ های تخم گذار صورت گرفته است، با ترکیب کردن درصد های مختلفی از زئولیت خوراک طیور به جیره غذایی آن ها نتایج مختلفی به دست آمده است.

که می توانیم به صورت کلی این برداشت را داشته باشیم که با افزودن میزان مشخصی از زئولیت خوراکی به غذای طیور هم تعداد تخم مرغ های بیشتری تولید می شود و هم کیفیت تخم مرغ ها بهتر و بیش تر خواهد شد.

ضمن این که در برخی از موارد تخم های دو زرده نیز مشاهده شده است.

تاثیر زئولیت خوراک طیور بر روی کاهش بیماری

زئولیت خوراک طیور همچنین تعداد کلنی میکروفلورای روده پروکسیمال و دیستال را کاهش می دهد و مرگ و میر را در جوجه های گوشتی و مرغان تخم گذار کاهش می دهد.

با توجه به این که میزان رطوبت در مدفوع مرغ هایی که از زئولیت خوراکی استفاده کرده اند کم تر است، به نسبت مرغ هایی که با جیره غذایی معموملی تغذیه شده اند، این امر می تواند موجب جلوگیری از بروز بیماری های بعدی شود.

همچنین مدفوع خشک دارای بوی کم تر و گاز سمی کم تری است در نتیجه بستر تمیز و بهداشتی تری نیز مرغ ها خواهند داشت.

مقدار مصرف زئولیت در جیره غذایی

افزودن زئولیت طبیعی به جیره مرغ تخم گذار، به افزایش وزن آلبومن و کاهش نسبت زرده به آلبومن منجر می شود. نتایج این بررسی ها نشان داد که زئولیت در کاهش رطوبت بستر جایگاه های مرغ های تخم گذار موثر است و می توان زئولیت طبیعی را تا سطح ۸ درصد بدون اثرات سوء بر تولید تخم مرغ و ترکیبات آن به جیره مرغ های تخم گذار افزود.

زئولیت خوراک طیور وقتی به صورت ترکیب شده با جیره غذایی مرغ های تخم گذار به خورد آن ها داده می شود. وزن و تداد تخم مرغ ها به صورت فوق العاده ای افزایش پیدا می کند.

همچنین با اضافه کردن زئولیت به جیره غذایی مرغ های گوشتی وزن این مرغ ها و همچنین کیفیت گوشت آن ها بسیار بهتر از مرغ هایی است که تغذیه معمولی داشته اند.

مزایای استفاده از زئولیت در مرغ تخم گذار و مادر

زئولیت خوراک طیور میزان رطوبت موجود در مدفوع را کم تر می کند و در نتیجه بستری خشک تر خواهد داشت. این موضوع باعث می شود سیکل زندگی کوکسیدیاها با اختلال رو به رو شود.

میزان مسمومیت های قارچی در کاهش می یابد. مرغ های مادر سالم تری را خواهیم داشت و از همین رو سود اوری برای مدیران مرغداری ها بیشتر خواهد شد. یکی دیگر از مزایای استفاده از زئولیت خوراک طیور این است که جذب کلسیم و فسفر را تنطیم می نماید و از همین رو تخم مرغ هایی با پوسته های ضخیم تر خواهیم داشت.

مزایای مصرف زئولیت در پلت جیره غذایی مرغ در مرغداری ها

افزایش زئولیت باعث کاهش خوراک مصرفی و در نتیجه جلوگیری از چاقی پلت ها می شود. زمانی که گاز های سمی موجود در محیط به واسطه زئولیت از بین می رود میزان بیماری های تنفسی به حداقل می رسد.
کاهش اثرات سم آفلاتوکسین و ایجاد سلامتی بیشتر در مرغ مادر و انتقال آن به جوجه را در پی دارد. با جایگزین کردن زئولیت خوراک طیور در خوراک روزانه به جای ذرت و کنجاله دیگر وابستگی به واردات این مواد خوراکی به داخل کشور درا نخواهیم داشت.

فروش زئولیت ویژه با قیمتی ارزان

شرکت بازرگانی مفید با ارائه انواع دانه بندی زئولیت یکی از بزرگترین مراکز پخش و فروش زئولیت در ایران است. این شرکت با همکاری مستقیم با معادن زئولیت انواع محصولات زئولیت طبیعی را متناسب با درخواست مشتریان ارائه می کند.

شما می توانید جهت خرید زئولیت خوراک طیور و یا هر نوع زئولیت طبیعی یا مصنوعی دیگری با مجموعه ما تماس بگیرید. ما با فروش زئولیت ویژه با قیمتی ارزان این محصول را در سریع ترین زمان ممکن به دست شما خواهیم رساند.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120697642

شماره ثابت: 02128420163

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@zeolitea.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید