مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید مولکولارسیو 13x به قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع مولکولارسیو 13x را بشناسیدفروش مولکولارسیو 13x به صورت عمده

خرید مولکولارسیو 13x در کشور ما که صنایع مختلفی در آن مشغول به کار هستند، موضوعی مهم می باشد. بدون تردید این صنایع با مراکزی که به پخش و توزیع این مواد مشغول هستند، همکاری و تعاملات خوبی را برقرار می کند. اگر این واحدها قیمت خوبی را برای ارائه محصولات خود در نظر بگیرند، می توان امیدوار بود که جذب افراد به خرید آنها افزایش یابد و از این نظر سود بیشتری به دست آید.

خرید مولکولارسیو 13x به قیمت کارخانه

انواع مولکولارسیو 13x را بشناسید

انواع مولکولارسیو 13x را بشناسید یکی از مواد معدنی موجود در طبیعت که امروزه استفاده های فراوانی از آن می شود، زئولیت نام دارد. زئولیت سنگی ست معدنی با ویژگی های خاص و منحصر به فرد که کاربرد آن را در صنایع توجیه می نماید. از جمله اینکه زئولیت قادر به جذب رطوبت بوده و بر مبنای واکنش شیمیایی رخ داده در آن، حرارت ساطع می شود.
زئولیت انواع بسیار گوناگونی دارد که در کلی ترین تقسیم بندی می توان آن را به دو صورت طبیعی و سنتزی یا همان مصنوعی دسته بندی کرد.
مولکولارسیو های 13x نمونه هایی از آن هستند که حفره های موجود روی آن حدوداً 10 انگستروم بوده و این مطلب، باعث جداسازی مولکولها از یکدیگر می شود.

انواع مولکولارسیو های 13x را بشناسید:

  • مولکولارسیو 3A: این مواد از غربال های مولکولی آلومینوسیلیکات به دست می آیند که این مولکولها خود فرایند حاصل از تبادل یونی با پتاسیم می باشند. به دلیل حفره های آنها که قطر مولکولی کمتر از 3 انگستروم دارند، موادی نظیر آب به راحتی جذب آنها شده و این موضوع کاربرد آن را مشخص می نماید. در واقع صنایع گوناگون از این موارد برای رطوبت گیری بهره می برند. این مواد در برابر سایش مقاوم هستند.
  • مولکولارسیو 4A: حفره های آن 4 انگستروم و مواد مولکولی کمتر از این مقدار به راحتی با آن جداسازی و تفکیک می گردند. کارایی این مواد به غیر از جذب رطوبت، جداسازی ذرات آمونیاک، متانول و هیدروکربن از جریان گاز می باشد.
  • مولکولارسیو 5A: انگستروم قطر مولکولی حفره های آن ها 5 است و بیش از این مقدار قابل جداسازی نمی باشد. مولکولهای آب به راحتی با استفاده از آن قابل جداسازی می باشد. البته به این مورد باید ترکیبات پارافین و ایزو را نیز بیافزاییم. از مثالهایی که برای کاربرد آن می توان زد باید به شیرین سازی گاز طبیعی و جداسازی گازهای بی اثر از جریان گاز اشاره نماییم.

فروش مولکولارسیو 13x به صورت عمده

فروش مولکولارسیو 13x به صورت عمده مولکولارسیو های 13x در صنایع مختلف به عنوان موادی جاذب، عملکرد مثبت و بسیار کارآمدی را از خود به نمایش می گذارند.
جذب مولکولهای اکسیژن، هیدروژن، نیتروژن، در اکسید کربن، هیدروژن سولفید و غیره در این باره مثالهای خوبی هستند. فروش مولکولارسیو 13x به صورت عمده موضوعی ست که در دستور کار بسیاری از صنایع در کشور ما قرار دارد. آنها با خرید این مواد، به پیشبرد اهداف خود کمک می کنند.
البته روش خرید عمده که در این باره در نظر گرفته شده است، می تواند آنها را با صرفه جویی در قیمتها مواجه کند که صد البته به سود آنها خواهد بود.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120697642

شماره ثابت: 02128420163

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@zeolitea.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید