مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید زئولیت در اصفهان | صادرات مواد معدنی به دیگر کشور ها

آنچه در این مقاله میخوانید...

خریداران زئولیت در کشورموارد استفاده زئولیت در صنایع مختلفقیمت جهانی زئولیت چگونه است ؟کارخانه زئولیت سازی در کشورفروش کیلویی زئولیت در سراسر ایرانپخش عمده زئولیتتهیه با کیفیت ترین زئولیت هاراهنمای استفاده از زئولیتشرکت های سازنده زئولیت در کشوربرترین برند های تولیدی زئولیت در سراسر کشورصادرات زئولیتبازرگانی فروش زئولیت

خرید زئولیت در اصفهان توسط شرکت ها و مراکز صنعتی و تجاری که در این شهر فعالیت می کنند انجام می شود. همچنین امروزه به دلیل پیشرفت های زیادی که در صنعت داشتیم توانسته ایم صادرات مواد معدنی به دیگر کشور های جهان انجام بدهیم.

زئولیت یک ماده ی معدنی است و عموما از آلومینوسیلیکات تشکیل می شود. این ماده کاربرد های تجاری و صنعتی بسیاری دارد. معدن های استخراج این ماده ی پرکاربرد در کشورمان ایران در استان زیادی از جمله تهران، سمنان، استان اصفهان، کرمان، قم و مناطقی از ناحیه دماوند و منطقه حوض سلطان موجود است.

ارزش گذاری که بر روی این ماده ی پرکاربرد می شود بنا به نوع محصولی که در بازار موجود است و همچنین کاربردی که دارد صورت می پذیرد و رنج قیمت آن متفاوت است زیرا کاربرد های بسیار زیادی در حوزه های مختلف از کشاورزی و دامداری گرفته تا صنایع اتمی دارد.

زئولیت ها در بازار به دو دسته تقسیم می شوند: دسته اول زئولیت های طبیعی  و دسته دوم زئولیت های مصنوعی هستند. خواص فیزیکی و شیمیایی زئولیت های مصنوعی و طبیعی در تعیین کاربرد های این دو ماده ی پر کاربرد نقش اساسی و اصلی را بازی می کنند.

لازم به ذکر است مشتریان گرامی می توانند ضمن ارتباط با بخش مشاوره و فروش سایت، با مراکز پخش انواع زئولیت در سمنان آشنا شده و محصول مورد نظر خود را با قیمتی مقرون به صرفه و در کوتاه ترین زمان خریداری نمایند.

خرید زئولیت در اصفهان | صادرات مواد معدنی به دیگر کشور ها

خریداران زئولیت در کشور

خریداران زئولیت در کشوراشخاص زیادی از زئولیت در حوزه فعالیت خود استفاده می کنند و تجارت و صنعتشان به این ماده وابسته است. لذا خریداران زئولیت در کشور به دنبال این هستند تا این محصول را با کیفیت خوب و مرغوبیت بسیار زیاد است قیمت مناسب پیدا کنند.

و این باعث می شود که شخص به دنبال فروشنده هایی باشند که این محصول را با کیفیت بسیار بالا ارائه کنند و اطلاعات مفیدی را در زمینه خود زئولیت، قیمت آن، شرکت‌ های تولید کننده زئولیت که در کشور فعالیت کنند، کاربرد زئولیت در زمینه کشاورزی، کاربرد زئولیت در تصفیه آب و کاربرد های دیگر آن در صنایع مختلف در اختیار اشخاصی که به دنبال خرید این ماده هستند می گذرد.

ماده معدنی زئولیت در بازار کشور موجود است و اشخاص می‌ توانند آن را از طریق مراکز پخش آن در شهر های مختلف تهیه کنند و در موارد مختلفی که نیاز دارند به استفاده برسانند.

موارد استفاده زئولیت در صنایع مختلف

موارد استفاده زئولیت در صنایع مختلفموارد استفاده از زئولیت در صنایع مختلف بسیار گوناگون است و کاربرد های مختلفی دارد.در زیر به برخی از موارد کاربرد و استفاده از زئولیت ها در صنایع و رشته‌های مختلف می پردازیم هرچند این ها گوشه ای است از کاربردهای فراوان این ماده:

 • کشاورزی و دام پروری: کاربرد زئولیت در کشاورزی بسیار زیاد است. از زئولیت ها برای جذب رطوبت، افزایش تبدیل های کاتیونی و تبادلاتی که باعث حاصل خیزی می شود، برای کنترل بو در فضای گلخانه های کشت محصولات مختلف کشاورزی و همچنین بعنوان یک ماده که به خوراک دام اضافه می شود.
 • محصولات خانگی: در محصولات خانگی از زئولیت ها بعنوان یک بوگیر در منزل، محیط های اداری و دیگر محیط ها، و همچنین برای کنترل بو و رطوبت حیوانات خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • همچنین خشك کردن گاز ها و مايعات و خشك كردن هوا و گاز هاي طبيعي به وسیله زئولیت امکان پذیر است.
 • به وسیله زئولیت می توان تصفيه و تخليص گاز هاي طبيعي را انجام داد.
 • با استفاده از زئولیت می توان جداسازي گوگرد ،كربن اضافي ، اكسيد ازت ، تصفيه ظرفيت اضافي كلر و مواد اسيدي مختلف و اسيد هاي آمينه را انجام داد.
 • جذب رطوبت گاز ها در دمای های بسیار پایین و منفی توسط این ماده صورت می‌ گیرد.
 • زئولیت خشک كردن روغن هاي معدني و صنعتي را انجام می‌ دهد.
 • توسط زئولیت خالص سازي و پاكسازي فاضلاب هاي راديواكتيو صورت می پذیرد.
 • از زئولیت به عنوان يك فيلتر شيميايي كريستال به صورت واسطه براي تصـفيه کردن و خالــص سازي انواع آب های آشــاميدني ، سختي گيري و جذب عنـاصر فلزي سمي سنگين استفاده می شود.
 • زئولیت در عطر سازي براي برطرف كردن بو هاي تعريق بی نهایت کار برد دارد.
 • كاربرد زئولیت ها در صنعت كاغذ سازي به عنوان پر كننده و به صورت ماده جايگزين كائولن و كربنات كلسيم است.
 • جلوگيري همیشگی و بسیار عالی از آلودگي رودخانه ها و ساير محيط هاي زيستي از جمله کاربرد های جالب زئولیت است.
 • زئولیت تضمين کننده تازه بودن شکلات ها در صورت حضور مقداري از آن در جعبه شكلات و شيريني جات و حفاظت از آن ها است
 • كاربرد زئولیت در توليد مواد با مقاومت بيشتر و وزن كمتر و داروهاي ضد عفوني كننده و صنایع داروسازي ( به صورت طبيعي) نیز بسیار زیاد است.

 • و ….

قیمت جهانی زئولیت چگونه است ؟

قیمت جهانی زئولیت چگونه است ؟حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که قیمت جهانی زئولیت چگونه است؟

هر سال در جهان بیش از  چند ده نوع زئولیت در جهان و در مراکز مختلف در سراسر دنیا تولید می‌ شود و بنا به نیاز مصرف کننده آن را به سراسر بازار های جهانی عرضه می‌ کنند و قیمت این محصول بسته به نوع زئولیت و کاربرد های که این ماده پر مصرف دارد تعیین می شود.

قطعا قیمت زئولیت کشاورزی و قیمت زئولیت دامی که در این امر استفاده می شود با زئولیت استفاده شده در رآکتور ها متفاوت است. و قطعا زئولیت کشاورزی قیمت کمتری دارد چون کیفیت کمتری دارد زیرا حساسیت استفاده از آن ها قطعا کمتر است.

برای اطلاع از قیمت دقیق و جهانی زئولیت می توانید از افراد فعال در این حوزه کمک بگیرید. همچنین از طریق سایت های فعال در این حوزه قیمت زئولیت به صورت جهانی را دقیق و به روز به دست آورید. یکی از این سایت ها، سایت ایران زئولیت است که اطلاعات دقیقی از قیمت انواع مختلف این محصول را به شما می دهد و شما می توانید قیمت هر کیلو زئولیت را از این سایت بدست بیاورید. این سایت، معتبر ترین سایت داخلی در زمینه اطلاعات مربوط به زئولیت است و اطلاعات دقیق و به روزی را از این محصول به شما عرضه می دارد.

کارخانه زئولیت سازی در کشور

کارخانه زئولیت سازی در کشورکارخانه زئولیت سازی در کشور در شهر های مختلف وجود دارد و شرکت های متعددی در زمینه تولید زئولیت در ایران فعالیت می کنند.

یکی از بهترین شرکت های تولید کننده این ماده معدنی شرکت در ایران است که انواع زئولیت های مختلف را به بازار ارائه می‌کند. و فروش زئولیت معدنی در شهر های مختلف کشور صورت می گیرد.

زئولیت های طبیعی این شرکت در سه دسته سدیک، سدیک پتاسیک و سدیک پتاسیک کلسیک تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

انواع مختلف زئولیت های این شرکت در آنالیز های مختلف، دانه بندی های گوناگون و کیفیت و قیمتی بسیار مناسب به بازار های سراسر کشور عرضه می شود.

فروش کیلویی زئولیت در سراسر ایران

فروش کیلویی زئولیت در سراسر ایران

فروش کیلویی زئولیت در سراسر ایران توسط  نمایندگی های مختلف عرضه این محصول در نقاط مختلف کشور صورت می گیرد.

زئولیت هایی که در بازار های کشور به فروش می رسد در بسته بندی های مختلف و برای موارد مختلف و کاربرد های گوناگون فروخته می شوند و شما می توانید آن ها را از طریق فروشگاه‌ های عرضه این محصول که در سراسر کشور وجود دارند تهیه نمایید. فروش زئولیت تهران، فروش زئولیت در مشهد و دیگر شهر های ایران رونق دارد و شما برای اطلاع از مراکز فروش این محصول می توانید با اشخاصی که در این زمینه سر رشته دارند مشورت کنید.

پخش عمده زئولیت

پخش عمده زئولیت پخش عمده زئولیت در سراسر کشور توسط شرکت های فعال در زمینه این محصول در سراسر کشور انجام می پذیرد.

از آن جایی که این محصول در سراسر کشور خواهان زیادی دارد و افراد زیادی از آن در صنایع مختلف استفاده می‌ کنند شما می توانید این محصول را در شهر خود پیدا کنید.

برای اطلاع از مراکز پخش کننده عمده این محصول می توانید از اشخاص فعال در این زمینه کمک بگیرید

علاوه بر این شاید بتوانید از طریق اینترنت نیز مکان دقیق مراکز پخش این محصول در سراسر کشور پیدا کنید. به عنوان مثال کافی است عبارتی مثل خرید زئولیت آکواریوم در یزد یا …. را سرچ کنید و نتیجه ی آن را بررسی نمایید.

تهیه با کیفیت ترین زئولیت ها

تهیه با کیفیت ترین زئولیت هازئولیت از جمله مواد با کیفیت معدنی است که در سراسر جهان تولید شده و بی نهایت معروف است. تهیه با کیفیت ترین زئولیت ها در سراسر کشور صورت می گیرد. معدن زئولیت در ایران در شهر های مختلف کشور وجود دارد.

از مناطقی که فعالیت بسیار با کیفیتی را در آن می توان پیدا کرد استان سمنان است این استان یکی هست قطب های تهیه و تولید انواع زئولیت می باشد زیرا معادن زئولیتی که در این استان وجود دارد بسیار با کیفیت و غنی هستند.

در جنوب استان سمنان دریای بیکرانی از زئولیت وجود دارد و این استان از نظر ذخیره های معدنی این سنگ با ارزش در کشور عزیزمان ایران رتبه اول را دارد.

زئولیت سمنان از با کیفیت ترین و غنی ترین زئولیت هایی است که در بازار می توان آن را پیدا کرد. کارخانه نگین پودر سمنان از جمله بزرگترین و فعال ترین کارخانه های فعال در زمینه تولید و فروش زئولیت سمنان می باشد و متقاضیان از سراسر کشور از زئولیت با کیفیت این شرکت برای موارد استفاده خود استفاده می کنند.

راهنمای استفاده از زئولیت

زاهنمای استفاده از زئولیتزاهنمای استفاده از زئولیت بسته به نوع زئولیتی است که شما از آن استفاده می کنید. کاربرد های زئولیت بی نهایت زیاد است و مصارف مختلفی دارد.

بسته به نوع مصرفی که از این ماده می شود راهنمای استفاده متفاوتی دارد. به عنوان مثال راهنمای استفاده از آن در مصارف کشاورزی با مصارفی در عطر سازی متفاوت است.

شرکت های سازنده زئولیت در کشور

شرکت های سازنده زئولیت در کشورشرکت های سازنده زئولیت در کشور در سراسر ایران وجود دارند و فعالیت‌ های چشمگیری در این حوزه انجام می دهند. خوشبختانه از آنجایی که کشور ما یکی از مراکز غنی از این ماده معدنی است شرکت های مختلف و متنوعی در زمینه استخراج و تولید زئولیت در سراسر کشور فعالیت می‌کنند و توانسته اند با تولید ماده‌ ای با کیفیت بسیار بالا و فوق العاده خود را در بازار های آسیایی و جهانی نشان داده و با فروش خوب ارزآوری خوبی را برای کشور داشته باشند.

شرکت هایی مانند نگین پودر سمنان، شرکت ما، شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا و سایر شرکت های فعال در این زمینه توانسته اند با هدف کسب جایگاه مناسب از تولید و عرضه مواد معدنی در سطح بین المللی و تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع در داخل کشور فعالیت کنند و در این حوزه ارائه خدمات فنی و مشاوره ای مواد معدنی، فروش انواع مختلف زئولیت تولیدی چون: فروش زئولیت اکسیژن ساز، زئولیت کشاورزی، زئولیت خاک گربه و … نیز کارهای بی نظیر و فوق العاده ای را انجام دهند.

این شرکت ها از جمله به روز ترین و موفق ترین کارخانه های مواد معدنی در کشور به حساب می آیند و توانسته اند با دانش و فناوری به روز و آپدیت گام موفقی را در صنعت کشور بردارند و قدم بلندی را در زمینه پیشرفت ایران برداشته اند.

برترین برند های تولیدی زئولیت در سراسر کشور

برترین برند های تولیدی زئولیت در سراسر کشوربرترین برند های تولیدی زئولیت در سراسر کشور در حال تولید انواع مختلف این محصول هستند و با تولید محصولی با کیفیت برای کاربرد های مختلف و متعدد توانستند کشورمان ایران را به یکی از کشورهای موفق در زمینه استخراج و تولید انواع زئولیت در جهان بدل کنند.

از جمله این برند ها و شرکت ها می توان شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا، نگین پودر سمنان، شرکت ما و …. را نام برد که در زمینه استخراج و تولید این محصولات شرکت ها و برند های معتبری هستند.

صادرات زئولیت

صادرات زئولیتزئولیت کاربرد های فراوانی در حوزه های مختلف دارد و با استفاده از آن می توان اتفاقات خوبی را در صنایع مختلفی را رقم زد کشور عزیزمان یکی از تولید کنندگان این ماده می باشد و با استفاده از تولیدات داخلی علاوه بر تامین نیاز های داخلی از ماده صادرات زئولیت نیز می تواند صورت بگیرد و با استفاده از صادرات آن ارز آوری خوبی برای کشور انجام می پذیرد.

صادرات زئولیت به کشورهای مختلف می تواند انجام شود و امروزه اقدامات لازم برای صادرات زئولیت کشورمان به کشور های همسایه از جمله عراق ترکیه و غیره صورت گرفته است.

بازرگانی فروش زئولیت

بازرگانی فروش زئولیتبا توجه به مصرف زئولیت در حوزه ها و صنایع مختلف بازرگانی فروش زئولیت در سراسر کشور فعالیت می‌کنند و شما می توانید از طریق این بازرگانی ها و نماینده های فروش انواع مختلف این محصول را برای کاربرد های گوناگون تهیه کنید.

برای اطلاع از بازرگانی های فروش این ماده معدنی می توانید از طریق مشورت با اشخاص فعال در این حوزه اطلاعات کافی را کسب کنید همچنین سایت های مختلفی در اینترنت اطلاعات مفیدی را در مورد بازرگانی ها و مراکز فروش زئولیت عرضه می کند شما می توانید با سرچ در اینترنت اطلاعات مفیدی درباره بازرگانی فروش زئولیت در مناطق مختلف کشور را به دست بیاورید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09120697642

شماره ثابت: 02128420163

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل: info@zeolitea.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

1

یک پاسخ به “خرید زئولیت در اصفهان | صادرات مواد معدنی به دیگر کشور ها”

 1. سلام میشه بیشتر در مورد این محصول توضیح بدین من آشنایی کافی ندارم از این محصول خدا خیرتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید